Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Ki jártas a nyomtatók világában?

Ki jártas a nyomtatók világában?

Figyelt kérdés

Tehát.hogy melyik márkát érdemes venni( cannon, lexmark,stb.

melyiknek mekkora afesték tartálya,mennyi ideig birják ,beszáradásig, árban a nyomtató és az utántőltés melyik gazdaságosabb

Pl, én beszéltem egy emberrel akinek,régi és ujj nyomtatója is van, és azt mondta hogy a régi nyomtatója sokkal jobb mint a mostaniak, több festék fér a tartályba, és több szinmélységű is...

Válaszokat előre is köszönöm.


2013. okt. 11. 16:12
 1/5 anonim ***** válasza:

Ha 90%ban doc-okat nyomtatsz fekete színnel, akkor strapabíró hp, ha meg fotópapírra nyomtatsz kiváló minőségű képeket, akkor meg canon, de a színeknek mindenképp külön patronja legyen, mert amúgy cumi.


Hogyha töltögetni akarod, akkor arra számíts, hogy vszeg egy chip resetert is be kell szerezned, mert az utántöltöttet uúgy üresnek fogja érzékelni a nyomtató, és még az utángyártottra is át kell raknod a chipet az eredetiről, mert ellenkező esetben nem fogadja el a nyomtató.

2013. okt. 11. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nekem Canon pixma mx375 tintás multi van, csak eredeti patronnal használom, nem töltöm, szerintem gazdaságos, és nem szívás az egy színes patron, mert mindent szépen nyomtat. 18-20 ezres kategóriában a legjobb.
2013. okt. 11. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Azért nem praktikus az egyben lévő színes patronos megoldás, mert általában nem egyszerre fogynak ki a színek, és akkor mehet a kukába az is, amelyik még nem fogyott ki, úgyhogy sz.opás/sz.opatás az rendesen...
2013. okt. 11. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek a válaszokat, mey a zöld kéz
2013. okt. 12. 07:45
 5/5 A kérdező kommentje:
g
2013. okt. 12. 07:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!