Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Hogyan győzzem meg a WIndows...

Hogyan győzzem meg a WIndows 8 (.1) -ről? Többi lent.

Figyelt kérdés

Szeretném felrakni a családi gépre a Windows 8-at, de apukám nagyon 7-párti, nem nagyon szereti az új dolgokat.

Hogyan tudnám meggyőzni őt, hogy érdemes váltani? Főleg, ha pénteken a Windows 8.1-et is kiadják. Érveket szeretnék és véleményeket, ha lehet. Mért szeretitek, pozitív, jó tulajdonságok...


Nagyon köszönöm előre is! :)



2013. okt. 15. 18:18
 1/10 anonim ***** válasza:
17%

Pár jó duma;):

Apa haladni kell a korral. vagy, Csak tegyük fel próbából.


Egyébként ha a saját véleményemet kérdezed. Szerintem a Win7 sokkal jobb sokkal egyszerűbben meglehet találni az ilyeneket hogy pl. Csökkentett mód. Meg nem ugy néz ki a számítógépünk mint egy telefon. Nem akarlak elkeseríteni szerintem rakd fel próbából aztán meglátod.

2013. okt. 15. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
És gyorsaság szempontjából?
2013. okt. 15. 18:28
 3/10 anonim ***** válasza:
nem eri meg win 8-ra valtani :-) a win 8.1 -tol se remelj sokat....egy jol beallitott win 7 es egy start8 -vel megspekelt win 8 kozott alapbol eszre se lehet venni a kulonbseget
2013. okt. 15. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Én nem akarnám meggyőzni. Attól, mert te menőbbnek érzed, hogy a legújabb oprendszert akarod a gépre, még nem biztos, hogy az a legjobb választás.
2013. okt. 15. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Nekem már 8.1 van a gépemen, szerintem elég gyorsan hasít, szertem, gyorsabb mint a win7, érdemes kitesztelni.

Persze azt vedd figyelembe, hogy ha több partícióra volt szedve a géped, akkor azt hiszem a win8 első telepítéskor szétbombázza (én üres meghajtóra raktam), a régi gépékejne is tud dobni sebességben.

2013. okt. 15. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
81%

Szerintem az aki nem ismeri a 8-ast,az ne mondjon róla véleményt!Mért ne lenne gyorsabb,mint a 7-es? A 7-es az Xp alapjaira épült.Az pedig egy 13 éves oprendszer.A8-as egy teljesen új rendszer,és annak a frissítése a 8.1.

Azzal hogy valaki nem tudja kezelni az appokat(csempéket),az nem a fejlesztők hibája.Haladni kell a korral!

2013. okt. 16. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100x jobb,mint bármelyik idáigi Windows!
2013. okt. 16. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Én is ezt mondom: haladni kell! :)
2013. okt. 16. 22:15
 9/10 anonim ***** válasza:
Én is ezt mondom, bár az tény, hogy elsőre baromira szokatlan lehet...
2013. okt. 16. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
megértelek kérdezö és igen a 8 as sokal jobb mint a 7 es és gyorsabb is. A 7 es régi is és nekem sose tetszet. 6 os válaszadó egyetértek veled elég értelmesen kimondtad a lényeget haladni kell a koral. Ment neked a zöld kezecske, duplád adnék ha kettö lenne belöle.
2013. okt. 23. 01:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!