Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Mit csináljak most a telefonom...

Mit csináljak most a telefonommal?

Figyelt kérdés
Eddig mindig úgy töltöttem a telefonomat, hogy teljesen lemerítettem, és majdnem egy évig semmi baja nrmvolt.. most mondták, hogy nem szabadúgy tölteni, mert elromlik az akumlátor, így elkezdtem, hogy 5%nál feltöltöm. Viszont most néhány óra alatt lemerül vagy kikapcsol magától, ha nem dugom ilyenkor feltöltőre, akkor megállás nélkül ki-be kapcsol, vidzont, ha felteszem töltőre bekapcsol es ugyanannyi százalékot mutat, mint amikor kikapcsol.. vagy 2-11%ot mutat néhány másodperc mulva megnár 20-30%at.. most álljak vissza arra, hogy teljesen lemerítem?

2013. okt. 16. 14:16
 1/1 Turismo ***** válasza:
Valószínű az aksi már sérült valamennyire, mert ezeket az új technológiájú akksikat, már nem kell lemeríteni, hiszen azzal csak jobban kárt csinálsz, mint hasznot. Próbáld meg, de lehet, hogy esedékes lesz egy új akksi szerintem :/
2013. okt. 16. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!