Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » A Google-höz vagy a Facebook-h...

A Google-höz vagy a Facebook-hoz van esélyem bekerülni?

Figyelt kérdés

Jövőre kezdem az egyetemet és mérnök informatikusnak fogok tanulni. Ezen belül szeretnék szakosodni. Valaki leírná nekem milyen szakosodásai vannak. Én csak párat tudok, de ezekből a szoftware fejlesztő mérnök és a robotika-hálózat mérnök vagy mi a neve tetszik.


Milyen vállalatok vannak, amelyek hasonlítanak a fent említett cégekhez.


Ebben a szakmában milyen fizetésre számíthatok.


Előre is köszönöm a válaszokat.



2013. okt. 18. 15:21
 1/4 anonim ***** válasza:

[link]


de erre ne számíts azonnal

2013. okt. 18. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

jovore kezdesz az egyetemen (mar persze most azt hiszed), es maris a fizetesrol erdeklodsz? mire te ott vegzel (4-5-6 ev), kb. fenekestul fordul fel az egesz iparag. ne akarj _most_ szakosodni, nem veletlenul van az egyetemen is x ev nem-szakositott alapkepzes, hogy legyen ido eldonteni melyik irany a szamodra megfelelo. az is lehet, h. mire vegzel, a facebook ugy bedol, ahogy van.


az 'ebben a szakmaban milyen fizetesre szamithatok' nyilvanvaloan olyasvalaki kerdese, akinek egyelore fogalma nincs a munkaeropiacrol (nem mintha baj lenne ennyi idosen).

2013. okt. 18. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Utolsó ebben igazad van, de azért érdekel milyen fizetésre számíthatok. Egyébként 3,5 éves a képzés és az utolsó évben lehet szakosodni, de csak érdekelt hogy milyen részei vannak. És abban is igazad van hogy lehet hogy ezek a cégek addigra bedőlnek.


Első: Nem számítok egyből ilyen fizetésre, tudom jól hogy sehol sincs kolbászból a kerítés, és ki kell járnom a szamárlé5trát egy ilyen fizetéshez.

2013. okt. 18. 16:48
 4/4 anonim ***** válasza:

Igen van,csak tedd magad oda,tanulj tanulj,legyél stréber komolyan mondom ez megtérül.

Én is azt tervezem,hogy a Googlehoz bekerüljek,és meg is csinálom,bár eleinte nem ment a suli de most behozom az tuti így 26 éves fejjel,te eleinte is tedd magad oda,már most toljad a matekot és a programozást.

Egyetemen se buli se semmi ilyesmi,csak tanulj és sportolj ennyi,igen ki leszel sőt a pokolba fogod kivánni,de ilyenkor gondolj a $-okra és a sikerre.


Egy 26 éves fejlesztő

2013. okt. 25. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!