Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Mi a véleményetek/tapasztalato...

Dagatt83 kérdése:

Mi a véleményetek/tapasztalatotok az ASUS P4P800-VM alaplapról? A megbízhatóság és élettartam érdekelne.

Figyelt kérdés
2013. okt. 18. 17:21
 1/2 anonim ***** válasza:

Igazából nem tudom, h mit akarsz egy legaláb 7-8 éves alaplaptól? Ha ma is működik, az már kész csoda. Akkor ő már bizonyított megbízhatóság téren.

Amúgy pedig annak a kornak volt az egyik alaplapja. Ha irodai gépnek szánod, akár még ma is jó lehet. Sokat azért ne költs rá, mert akkor inkább egy korszerűbb konfig többet ér.

2013. okt. 18. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
ma is mükszik gyári T-SYSTEM SLIMLINE 20-as még a t-től szereztem 2003-as kiadás.ASUS P4P800-AS LAPPAL.
2013. okt. 18. 19:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!