Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » A problémám az, h ha elindítok...

A problémám az, h ha elindítok egy játékot akkor zöld kockák lesznek a képen meg vonalas lesz össze vissza. Később kék halál jött be és kiírta, h az ati2 valami hibás. Egy ati 2900 xt-m van. Mit tudok tenni ez ellen? Hol találok jó illesztőprogit?

Figyelt kérdés
Eddig semmi baj nem volt csak mióta a fűrész játékot ledobtam asztalra. Azóta minden játéknál ez van:SDe már újraraktam az illesztőt,újat szedtem le és mindig rossz.
2009. nov. 11. 20:26
 1/2 anonim ***** válasza:
Hát öcsém, most kapd le a géped oldalát, pucold ki a videokártyád hűtését, ha az után is csinálja akkor csere, mert memóriahibás lett... nemrég így pusztult el a 8600GTS em
2009. nov. 11. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Hm...Hát nem igen szeretnék megválni ettől a kártyától:Sde csak akkor csinálja amikor játszok.pl volt egy játék aminél csak egy videó után csinálta mindig:Sde megpróbálkozok a hűtés kitisztításával.
2009. nov. 12. 17:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!