Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Mit kéne írnom, nem emlékszem...

Mit kéne írnom, nem emlékszem mit mondott a tanár?

Figyelt kérdés
Na szóval ezelőtti héten hétfőn a tanár feladott nekem 1 feladatot a nyomtatási technológiákkal kapcsolatban csak már nem emlékszem mit mondott. Én tegnap csináltam 1 word-öt belőle de szerintem nem jó. Leírtam hogy milyen a matrix nyomtató, hogy mi az előnye hátránya, működése meg az ehhez hasonlókat. De beszélt nekem valamit arról, hogy valami tűkről . Szóval a nyomtatási technológiákról kéne írnom. Valami ötlet, oldal ahol leírják? Előre is köszönöm

2013. okt. 20. 11:25
 1/4 anonim ***** válasza:

Írtál a mátrix nyomtatóról, de nem tudod, hogy jön képbe a tű? Az szép.


Amúgy meg kérdezd meg a tanárt, mi a pontos feladat. Nála jobban senki nem tudja, milyen feladatot adott neked.

2013. okt. 20. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
XDDDDD. Az is igaz. Hallod még magam se tudom hogy jön ide a tű. Na mind 1. beviszem neki holnap azt amit csináltam és vagy jó vagy nem XD
2013. okt. 20. 11:54
 3/4 anonim ***** válasza:

"Hallod még magam se tudom hogy jön ide a tű."


Én is ezt mondtam. :D De talán el kéne olvasnod, amit ""írtál"" a mátrix nyomtatók működéséről... vagy utána kéne keresni újra (Google, Wikipédia).

2013. okt. 20. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Áhh nem kell még hozzá raktam 1 szöveget szerintem azt kellet volna csak de azért a többit meghagytam. Ha nem tetszik a tanárnak akkor az már az ő baja XD
2013. okt. 20. 14:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!