Hogy járok jobban?

Figyelt kérdés
Most 7.-es vagyok és ballagásra szeretnék majd venni valamit . Én ezekre gonfoltam : Retina kijelzős ipad 32gb-os ( a t mobile oldalán van ) és egy samsung galaxy mega ... szerintetek melyikkel járok a jobban ?? most van egy jó telom amit tavaly ( 2012-ben ) kaptam karácsonyra

2013. okt. 20. 19:25
 1/4 anonim ***** válasza:

Attól, hogy a Mega 6,3colos, attól még nem jó telefon. El lett cseszve, mert túlságosan a méretre mentek rá. Ha már ennyi pénzed lesz, egy S4-et vegyél. De én régimódi vagyok, és javaslom neked azt, hogy a telefont telefonálásra használd. Ha van egy jó telód, minek akarsz másikat eleve?!


Mellékesen, ha az ipad és a mega közt kell választani, akkor iPad!!!

2013. okt. 20. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Ipad 3-4 vagy 5öt akarsz venni?

Ezek mind retina kijelzővel vannak

2013. okt. 21. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 WyLToR válasza:
Várd meg a holnapot akkor mutatják be az új apple termékeket pl.: Ipad Mini Retina amit mint olvasom most 7-es. Azt mondják ha kiadnak valamit 1 év után lesz az az árkategória hogy megtudd venni. Ajánlatos hogy most kinézed és akkor majd megveszed ballagáskor. Alapjáraton nem ajánlom az androidos készülékeket nem fikázni akarom de szerintem az android az az OS ami nagyon is az ami 2 év és feladja magát belassul hülyül ellenben az apple termékei 4-5 évet is kibírnak vagy többet mivel ők nem arra mennek hogy elbasszák a gépet hanem a minőséget biztosítsák... ha több kérdésed volna az apple-ről nyugodtan p.ü-ben írj nekem és kifejtem részletesen a véleményem mind a kettő operációs rendszerről és hogy melyiket igen és melyiket nem ajánlom.
2013. okt. 21. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Utolsó hogy bírna már ki 4-5 évet egy apple termék?:D

3 év után az akku oda vissza taccsra megy,nem csak egy almás cuccban hanem akármilyen li-ion aksis eszközben

Amúgy van egy több mint két éves motorola defy-m,nem észleltem hogy belassult volna az idők folyám,sőt az újabb androidokkal egyre gördülékenyebb lett


Kérdező,a két lehetőség közül még is azt mondom ipadet vegyél,abból is a 4. generációsat,

ha van már egy jó telód

Ha androidos a telód azt viszont tudnod kell hogy az ios egy sokkal zártabb rendszer,torrentezést,fájlmegosztókról letöltögetést felejtsd el,csak azt telepítheted rá amit itunesról töltöttél le,testreszabásra sincsen túl sok lehetőség

2013. okt. 21. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!