Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Miért van hogy a feltöltött...

Miért van hogy a feltöltött normál fotók mindig elforgatva töltődnek fel pl: facebookra?

Figyelt kérdés
Lehet hogy tök egyszerű a válasz rá, de én eddig nem jöttem rá. Amikor a fényképezőről átmásolom a gépre a képeket,a legtöbb alaphelyzetben is oldalazva van. Mielőtt feltöltöm a képeket,képszerkesztővel alakítgatni szoktam rajtuk,és ugye a végén már normál állásba mentem el őket. Viszont amikor feltöltöm facebookra illetve pár apróhirdetéses oldalra akkor megint forgatnom kell rajtuk..ez miért van? Köszi
2013. okt. 21. 11:11
 1/2 anonim ***** válasza:

úgy csináld, hogy másold ki a képet Másolás (ctrl+c) paranccsal és nyiss egy új üres képet a szerkesztőben és oda illeszd be ctrl+v Beilleszt -tel.

így elveszíti a fényképezős adatait. és úgy fog állni ahogyan kell.

2013. okt. 21. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Amelyiket szerkeszted és mented az olyan irányba fog állni. Először forgasd el, mentsd el, és úgy szerkeszd. Valamire való képnéző helyből jó irányba fordítja
2013. okt. 21. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!