Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Mikrofonomnak leszakadt a...

Mikrofonomnak leszakadt a jackbemenete, és nem találom Többi lenn?

Figyelt kérdés
Kérdés, hogy ezt pótolhatom-e egy régi sima füllhallgató jack dugóval, vagy kimondott mikrofon dugó kéne?
2013. okt. 22. 15:41
1 2
 1/12 soccerway ***** válasza:
Pótolhatod, ugyanaz.
2013. okt. 22. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:

Rendben, kösz! Csak gondoltam valahogy máshogy lesz, mert a fejhallgatónak befele jön a hang, mikrofonnak ki! De akkor nem.

De ilyenkor nem is kell forrasztás, ha nem a jack dugot akarom rárakni, hanem elötte vágom le a régi fülesről, és úőgy, nem? Sajna nemértek hozzá.

2013. okt. 22. 15:46
 3/12 A kérdező kommentje:
Mármint hogy lefejtem a müanyagot, és összetekerem a drótokat, és szigetelőszallag?
2013. okt. 22. 16:11
 4/12 soccerway ***** válasza:
szerintem forrasztani kell, én sem értek hozzá, ezért neki se állnék szigetelőszalaggal bohóckodni
2013. okt. 22. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
:\\\
2013. okt. 22. 16:19
 6/12 anonim ***** válasza:

Össze is sodorgathatod, de akkor külön-külön kell szigetelgetni őket, és vszeg eléggé bizonytalan lesz, és rövid életű.


Inkább bele kellene forrasztani egy normális jackdugóba (lehetőleg fémbe, mert tartósabb, de a műanyag is elmegy) a vezetéket. 100Ft körül van csak.

[link]


Azért jó, ha tudod, hogy sztereo v mono (sztem az utóbbi lesz)

[link]

2013. okt. 22. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:

Hát, össze szallagozás után se működött. Lebontottam mikrofonról a gumit, össze tekertem a drótokat, jackdugóval is ugyan ez volt. A 2őt össze csavartam, leszallagoztam, de semmi..Nem megy ez nekem.

Ha bevinném valami számítógépes boltba, ott megcsinálnák?

Vagy ha valaki linkelne egy leírást, pontosan hogy kell, annak is örülnék :)

2013. okt. 22. 16:48
 8/12 soccerway ***** válasza:
Ha ez egy gagyi 500ft-os mikrofon a legegyszerűbb ha újat veszel
2013. okt. 22. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
8500-ért vettem ezt a fülest, szóval gagyinak nem gagyi.
2013. okt. 22. 17:40
 10/12 A kérdező kommentje:
Amúgy sztereó. Ha a képpel összehasonlítom a 2 bementet.
2013. okt. 22. 17:42
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!