Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Hogyan váltsak át Win 7...

Hogyan váltsak át Win 7 Ultimate-ről Win 8.1 Enterprise-ra?

Figyelt kérdés

Azt tudom, hogy Win 7 Enterprise-ról lehet váltani Win 8 Enterprise-ra, és hogy Win 7 Ultimate-ről (amit most használok) Win 8 Pro-ra lehetne.


Akkor Win 7 Ultimate-ről Win 8 Enterprise-ra nem is lehet úgy váltani, hogy a programok és az adatok megmaradjanak?



2013. okt. 25. 12:50
 1/7 anonim ***** válasza:
Szia lehet váltani
2013. okt. 25. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Letöltöd a windows 8.1 et az a verziót amelyiket akarod. Kiíród dvd-re és telepíted. Ott automatikusam felugrik az hogy te csak frissíteni akarsz vagy az egész gépet újra telepíteni.
2013. okt. 25. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
És az adatok megmaradnak?
2013. okt. 25. 12:59
 4/7 anonim ***** válasza:
Igen minden megmarad.
2013. okt. 25. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Oké, köszi a választ. Abban a cikkben amit olvastam nagyon azt hirdették, hogy Win 8 Enterprise-ra csak Win 7 Enterprise-ról lehet váltani az adatok elvesztése nélkül. Örülök neki, hogy nem így van :)
2013. okt. 25. 13:06
 6/7 anonim ***** válasza:
Ez engem is érdekelne, ha futtatom a WindowsUpgradeassistant-ot, akkor felajánlja, hogy csak személyes fájlokat, illetve a semmit, itt értelemszerűen újrahúzza a gépet, így engem az elsődleges, vagy a csak személyes fájlok megtartása érdekelne, ott mit tart meg és mit nem, mert nagyon sok dokumentum, film, könyvjelző stb van a gépemen és nem akarom elveszíteni! A válasz akár PM-ben is jöhet, vagy itt is! Előre is köszönöm!
2013. okt. 25. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
7 röl mindenféle képen válltanék win 8 ra. A win 7 nél jobban semmit nem utáltam mert az még a vistánál is szarabb volt számomra.
2013. okt. 26. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!