Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Miért népszerűbb az Android...

Vickielikepou kérdése:

Miért népszerűbb az Android mint a Windows Phone? Miért azt nyomja mindenki és miért mondják, hogy az android a legjobb?

Figyelt kérdés
Mert szerintem ez nem igaz.Nézzük csak!A Windows Phone fejlesztője a Microsoft,amely például az Xboxot gyártotta.Ezek mellett a Windows egy számítógépes (v.telefonos)operációs rendszer, a legjobb számítógépekben mind Windows van.Ott vanak pl.a Windows 8as gépek,amik egyszerűen fantasztikusak!Íme tehát a Windows,most nézzük az androidot:Az android nem más mint egy telefon operációs rendszer nem több!nem gyárt se számítógépeket se semmi mást,csupán csak egy operációs rendszer ,és mégis az a jobb!Azt szeretném végre megérteni,hogy miért!
2013. okt. 26. 20:01
 1/9 anonim ***** válasza:

!A Windows Phone fejlesztője a Microsoft,amely például az Xboxot gyártotta.Ezek mellett a Windows egy számítógépes (v.telefonos)operációs rendszer, a legjobb számítógépekben mind Windows van.


Idáig olvastam.

2013. okt. 26. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 Igor Igorovics ***** válasza:
Az android mögött pedig a Google áll. Kiforrottabb, támogatottabb, több kiegészítő elérhető hozzá. Egyébként nekem is windows phone nokiám van és meg vagyok elégedve vele. A windoes 8 pedig abszolút nem olyan nagy dobás a seven után.
2013. okt. 26. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Az androidot meg a google gyártja, ami legalább akkora cég, mint a microsoft. Androidra ezerszer több az alkalmazás, jobb a kezelőfelülete, stb.
2013. okt. 26. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 Igor Igorovics ***** válasza:
nincs akkora, a google sokkal kisebb cég, mint a picipuha :)
2013. okt. 26. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Hát kezdjük azzal, hogy a "legjobb számítógép" nem attól legjobb hogy Windows van rajta...

A hardver is fontos, de előbb utóbb mindegyik elavul...

A Microsoft a pc és játékkonzolok után a mobil piacra is be akar törni. Miért is ne, rengeteg mobilt vesznek az emberek a világon naponta.

Sőt van aki fél-egy évente cseréli a mobilját...

Nagy biznisz van benne.


De persze egy mobil op. rendszer meg egy pc op. rendszer közt van némi különbség.


A hardvert sok sok gyártó előállítja, magát a szoftvert kell felhasználóbaráttá, használhatóvá tenni.

A Windows Phone ezért még fiatal, nagyon a kezdetén jár a mobil rendszereknek. Nem kiforrott még.

Persze az Android sem öreg, de akár saját magad írhatsz rá programot.

A windows sajnos nem ilyen. És szerintem nem is lesz.

Lehet hogy idővel megelőzi az Androidot, de akkor még azt is el tudom képzelni, hogy fizetőssé teszi az op. rendszereit később...

2013. okt. 26. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Igor Igorovics, te hol élsz?

[link]

2013. okt. 26. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
A gyerek minden válasza valami baromság ebben a kategóriában, szerintem csak valami unatkozó troll.
2013. okt. 26. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 Igor Igorovics ***** válasza:
ez csak egy szempont, ráadásul időleges
2013. okt. 26. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 Igor Igorovics ***** válasza:

nézzünk meg pl egy másik, szerintem témához közelebb álló szempontot:


a picipuha az asztali pc-k oroszlánrészét uralja, ebből a szempontból sokkal nagyobb cég, mint a google a chrome os-el


persze ez sem mérvadó önmagában, de nem lehet egyetlen szempont alapján megítélni egy összehasonlítást


mellesleg jegyzem meg, hogy én sem vagyok nagy rajongója a microsoftnak, leginkább a tisztességtelen üzleti tevékenységei miatt

2013. okt. 26. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!