Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Despicable Me (minion) játék...

Despicable Me (minion) játék miért nem indul el a telefonomom? Samsung Galaxy S3 induláskor kilép

Figyelt kérdés
Letöltöttem próbálom futtatni elkezd tolteni a kis karikát..kilép.. és ez van. letöltöttem adobe flash playert a telefonra azzal se megy.. más program kell hozzá? vagy miért nem indul el?
2013. okt. 27. 15:13
 1/2 Kala1 válasza:
Adobe Flash Playertől egyik játék sem fog soha menni, csak a flash alapúak. Várd az alkalmazás frissítését valószínűleg kijavítják a hibát.
2013. okt. 27. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Igen én is abban bízom DE más telefonján meg fut ugyan úgy és az is S3.. tárhelyem van elég..más feltét meg nincs.. már vagy 3szor újratelepítettem, kikapcsoltam utána sehogy se megy
2013. okt. 27. 18:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!