Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Nem indul el a WebKresz nevű...

Nem indul el a WebKresz nevű program a telefonomon. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Nem indul el a WebKresz nevű program a telefonomon( androidos). Letöltöttem torrentről felraktam a telefonra és fel is telepítettem, de amikor megkérdezte hogy indulhat a a 30mb letöltése, az igenre "kattintottam" és bezárta a programot. Hiába indítom el újra nem kezdi el letölteni.

Valaki segítene hogy mit tegyek?


2013. okt. 27. 16:44
 1/2 jegesmedwe válasza:

A programot én készítettem. Azért nem indul el, mert le van védve. Csak annak enged hozzáférést a google, aki tényleg megvette. Az ilyen piti tolvajok ellen csináltuk így, mint te vagy. Nem elég, hogy csalsz, még van pofád megkérdezni, hogy miért nem működik a lopott cucc?

Nincs 750 forintod? Akkor minek akarsz jogosítványt? Adjak neked rá pénzt? Már ügyészségi szakaszban van a tavalyi feljelentésünk, mert akkor is nyomták egy torrent oldalon. Te is meg az oldal is ahonnan letöltötted, még bekerülhet a gyanúsítottak körébe. Ha megírod nekem, egy privát mailben, hogy honnan töltötted le, akkor megúszhatod. Ellenkező esetben neked is bajod lesz. mailcím: info@webkresz.hu

2013. okt. 28. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Kedves Jegesmedwe! Az a helyzet, hogy én rendesen megvettem a belépési kódot, és az igértekkel ellentétben csak a webkresz működik, a kreszmester része nem működik. Két napja irtam levelet a megadott emailcimre, nem jött válasz, ma is irtam, arra se jött válasz, szóval oké az erősen kioktató hangnem a torrentező előző kérdezőnek, de az én kifogásom is jogos ám, hogy nem azt kapom a pénzemért, ami be van igérve. Amugy a bemutató oldalak alapján jobb ez az anyag, mint az etitán, de ha nem férhető hozzá a kifizetés ellenére, akkor mi a túrót csináljak? Tényleg kifzettem. Nem egy nagy összeg, 3000 alatti árért megkapható. Csak hát azt hiszem finomitani kéne még a rendszeren, mert ez igy elég bosszantó.
2014. okt. 31. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!