Valami megoldás?

Figyelt kérdés
Nem rég kaptam egy Acer Icona A1 Tabot. Fel is vettem vele egy koncertet (HD 1080p). Mikor lejátszottam a kép akadozott a hangminőség viszont kiváló. Mit tudok csinálni?
2013. okt. 27. 19:38
 1/1 soccerway ***** válasza:

"Multimédia


Az A1 multimédiás része szoftveres oldalról nem túl ütős, lényegében az alapvető multimédiás fájlokkal birkózik meg, vagy egyes esetekben még azokkal sem. Zenékből megeszi a FLAC, M4a, OGG és MP3 kiterjesztést, de APE és WMA formátumú muzsikákhoz alternatív lejátszó után kell nézni. A mozgóképeknél alapesetben rosszabb a helyzet. Hacsak nem érjük be a Youtube-bal, az ugyanis gond nélkül fut HD-ben is, akkor itt gyakorlatilag nélkülözhetetlen egy jó program, ami papíron elboldogul mindennel. Ha ez megvan, akkor jók az esélyeink. Tesztvideós csomagunkból a DivX, XVID, Quicktime és H.264 kódolású MKV-k (1080p is) szépen futottak, csak a TS és M2TS kiterjesztésű állományok, valamint a gyilkos killa_sample állomány esetében volt kevés a másodpercenkénti képkocka. A videók hangjával addig nincs probléma, amíg nem DTS-t kell dekódolni, ez ugyanis nem támogatott."

2013. okt. 27. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!