Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Van vmi olyan alkotás, ami...

Van vmi olyan alkotás, ami jelez, ha fb-n vki elkezd írni nekem, de még nem ütötte le az Enter-t?

Figyelt kérdés

2013. okt. 27. 22:04
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Ilyet a facebook chat alapból tud.
2013. okt. 27. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
de van vmi olyan lehetőség, amikor már akk felugrik a chat ablak, mior elkezd írni, de még nem fejezte be ( még nem ütötte le az enetert)
2013. okt. 29. 10:39
 3/5 anonim ***** válasza:

nincs. a fb app (android/ios) is csak akkor jeleniti meg az uzenetet, ha azt tenylegesen elkuldtek.


eleg hulye otlet amugy, iszonyu adatforgalmat generalna tokeletesen ertelmetlenul.

2013. nov. 6. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
miért generálna oly sok adatforgalmat?
2013. nov. 7. 21:28
 5/5 anonim ***** válasza:

#3 arra értette, hogy a klasszikus chat kliensekhez képest, melyek csak magát az üzenetet küldik el, sok plusz adat, hogy ilyen egyéb információkat is elküld az alkalmazás.

Hogy ez mennyire sok, nem tudom, nem mértem le, és igazából magát a fb alkalmazást nem szoktam használni, de szerintem nem vészes. (Én inkább böngészőből (Opera Mini), vagy Xabber-ből szoktam facebookozni.)


A kérdésre a válasz: én se tudok ilyenről, de a különböző kliensek között próbálj keresgélni, hátha valamelyik ilyen. Próba szerencse.

2013. nov. 16. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!