Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Miért nem működnek a FarCry-ba...

Miért nem működnek a FarCry-ban a csalások?

Figyelt kérdés
2009. nov. 13. 19:34
 1/4 anonim válasza:
azért mert patch-ek szükségesek hozzá
2010. nov. 4. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:

előző vagyok, bocs nem jól mondtam a magyarításhoz kellenek patch-ek, hogy a csalások működjenek ezt kell csinálnod: Indítsd a játékot a -DEVMODE paraméterrel.

Ez azt jelenti, hogy csinálj a FarCry.exe fájról egy parancsikont, majd jobb klikk rá, tulajdonságok és a "Cél" nevű résznél a FarCry.exe" után írd oda hogy -devmode

Nekem így van: "D:\Blackhawk's games\Ubisoft\Crytek\Far Cry\Bin32\FarCry.exe" -devmode

2010. nov. 4. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 Gáborbmw válasza:
de nekem nem engedi beirni a devmodot
2016. nov. 7. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:

Az exe után üss egy spacet aztán ird be a -DEVMODE igy nagybetüvel de ez nem elég kell még hozzá FarCry - DEVMODE cheat fájl amit a cheatland.hu oldalról tölthetsz le ezt be kell másolni a játék főkönyvtárába és aztán a játékban, az összes pálya választhatóvá válik és a következő billentyűkkel aktiválhatod a kódokat:

F3 - spawn pont

P - összes fegyver


O - 999 lőszer

F4 - átjárás a falon

F2 - mozgás a következő check point-ra

F9 - aktuális pozíció mentése

F10 - aktuális pozíció betöltése

F11 - extra információk

F1 - váltás külső és belső nézet közt

BackSpace - sérthetetlenség

= - sebesség növelése

- - sebesség csökkentése

F5 - eredeti sebesség visszaállítása

2017. máj. 2. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!