Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » A plazma tv és a ps3 megférnek...

A plazma tv és a ps3 megférnek egymás mellett?

Figyelt kérdés
Találtam egy aránylag olcsó 3d-s 109 cm átmérőjű tv-t ami plazma és a ledek meg ugyan ebben az árkategóriában csak 81 cm-es átmérőjűek és akkor most a plazma miért olcsóbb és az áramnál vissza nyal-e a fagyi? illetve ha rákötök egy ps-t akkor az ugyan úgy jó lesz-e?(mert hallottam valamit arról, hogy tönkremegy a tv vagy mit ha ps3-at rákötök)

2013. okt. 28. 11:28
 1/7 anonim ***** válasza:

"az áramnál vissza nyal-e a fagyi?"


Ez az egy biztos!

2013. okt. 28. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

A plazma tv-nél a beégésre valóban figyelni kellett, ha játszottak rajta, főleg olyan játéknál, aminél van valami statikus dolog a képernyőn (hp csík, manapont, valami gyorsmenü). Az új tv-k már elmozdítják a pixelt maguktól is, nincs már ilyen gond. A plazma tv fogyasztása olyan 130-140 watt, a LED tv-é 60 körüli. 80 watt/óra a többlet, ez napi 4 óra játéknál is 320 watt, ami 15 ft-ban kerül.

15x365= 5475 ft többletet jelent évente, ha az év minden napján 4 órát játszol rajta.

2013. okt. 28. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
ez nagyon hasznos amit mondtál utolsó! köszönöm szépen viszont a plazma legalább nem tükröződik... :) és 1 év alatt azt a plus 5000 ft-ot kibírom... nekem megéri lehet más nem így gondolja, de én igen hosszabb távon tudom, hogy már sokkal több de most akkor mondhatnám azt is hogy csak minden 3. nap fürdök mert ha mindennap fürdök az drágább... ennek ez az ára akkor oké köszönöm szépen a felvilágosítást!!! kaptál érte pontot azt a kis zöld ujjat :D
2013. okt. 29. 09:54
 4/7 anonim ***** válasza:

A plazma Tv a múlté!

Éppen ezért, lehet, hogy most olcsó, de hosszú távon a LED TV-t kell előnyben részesíteni.

2013. okt. 29. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
...lemaradt: és az sem tükröződik, -ha már annyira fontos szempont!
2013. okt. 29. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Az igaz, hogy nem tükröződik, viszont nappal igen gyenge a képminősége, természetes fénynél erősen halványul.

LED tv-ből is lehet kapni olyat, amin nincs bright bevonat, ezt a Samsung találta ki, nekem sem tetszik, idegesít, hogy látom magam benne.

Nekem egy Philips LED tv-m van, matt bevonatos, nagyon jó képet ad. Ennél még a clouding effekt is jelen van, film közben mondjuk ebből én semmit nem érzek.

2013. okt. 29. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

"A plazma Tv a múlté!"


Kivéve, ha valakinek a képminőség fontos.

2014. márc. 2. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!