Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Miért lassul be a gép és az...

Miért lassul be a gép és az internet, ha felteszem a service pack 3-at?

Figyelt kérdés
WinXP-s gépem van, SP2 van fent a gépen, és úgy tudok böngészgetni, stb, viszont hang egyáltalán nincs, Realtekkel és SoundMax-szal próbálkoztam, azokhoz meg kell az SP3, így hát feltettem, de akkor meg lehetetlenség netezni, semmit se tölt be, és a google-t sem (és kicsit a gép is laggol, ha mondjuk új mappát nyitok meg). Feltettem a Net Framework 1,1, 2.0, 3.5 és 4.0-t (a 3.0-t nem engedte feltenni), de úgy sem változott semmi. Az ATI Catalystet egyáltalán nem engedi feltelepíteni SP2-re. Most akkor mit csináljak, hogy csináljak? Újratelepítettem már egy párszor a gépet (most jelenleg "szűz" a C meghajtó, ahová a windows van telepítve), de ilyesmi még soha nem fordult elő velem. Ha le kéne töltenem még valamit, légyszi, adjatok hozzá linket, én már tényleg nem tudom, hogy mi tévő legyek... Fontos lenne.

#Windows XP #miért lassú az internet
2013. okt. 28. 14:52
 1/2 anonim ***** válasza:
Nem közvetlenül kell telepíteni az SP3-t, hanem letöltöd és kiírod CD-re vagy DVD-re. De most már a legjobb, ha újratelepíted az XP-t és ha megvan, akkor az SP3-t.
2013. okt. 28. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
2013. okt. 28. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!