Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » WORDben hogy kell megcsinálni,...

WORDben hogy kell megcsinálni, hogy minden oldal alján különbözőek legyenek a lábjegyzetek?

Figyelt kérdés

és miért van az, hogy néhány sorkizárt sornál széthúzza a szavakat lapszélességben, akkor is, ha két szó van a sorban, máshol meg nem?

a lábjegyzet fontosabb lenne! mindenhova ugyanazt akarja írni..



2013. okt. 28. 17:50
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

Beszúrás menü > Hivatkozás: Lábjegyzet...

(az oldalak alján, akár több különböző szöveg is elhelyezhető)

2013. okt. 28. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Lábjegyzet vagy lábléc (Word-terminológiával élőláb)? Nem mindegy!
2013. okt. 28. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:

"és miért van az, hogy néhány sorkizárt sornál széthúzza a szavakat lapszélességben, akkor is, ha két szó van a sorban, máshol meg nem? "

mert, Shift+Enter-rel (kényszerített sortörés) kezdted az új sort, és nem sima Enter-rel!

[link]

2013. okt. 28. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:

köszönöm, a lábjegyzet megoldódott, kevertem az élőlábbal. :)


köszönöm! remélem, így már jó lesz.. mert olyan helyes is széthúzta, ahol folyamatosan gépeltem vagy éppen egyben másoltam be máshonnan szöveget..

2013. okt. 28. 18:39
 5/12 A kérdező kommentje:
már csak a másolt szövegben van ilyen 'széthúzás', a többinél megoldottam. ott mit tudok vele csinálni? sehogy nem jó..
2013. okt. 28. 18:41
 6/12 anonim ***** válasza:
törlöd a kényszerített sortörést a sor végén! (ha nagyon muszáj, helyette Entert nyomsz.)
2013. okt. 28. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
hiaba torlom meg enterezek, nem jo..
2013. okt. 29. 07:53
 8/12 anonim ***** válasza:

Hányas Wordöd van?

Ha a sor végén bekezdésjel (enter) van, nem szabad, hogy széthúzza.

Kapcsold be a nem nyomtatható jeleket! Mit látsz annak a sornak a végén?

2013. okt. 29. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
2007-es. es az a kenyszeritett sortoreses jel van ott
2013. okt. 29. 14:56
 10/12 anonim ***** válasza:
Kényszerített sortörés jel alatt mit értesz? Mert ha valóban az, akkor ez a baj. (Szerintem inkább írd körül, hogy milyen alakú, formájú az a jel, mert ha nem ismered a pontos szakkifejezést az adott jelre, akkor az félreértést szülhet.) "Bekezdés vége" jel kéne, hogy ott legyen.
2013. okt. 29. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!