Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Fájlvisszaáll. korábbi verz?...

Fájlvisszaáll. korábbi verz? Gép kicsit "befagyott", átállította, melyik gomb-és kattintás mit tegyen; mikor bezártam egy dokut, amibe mivel minden átállítódott, véletlen beleírtam, so mikor zártam, nem kérdezte, mentem-e; csak bezárta, és úgymaradt.

Figyelt kérdés

Fájlvisszaállítás korábbi verzióra? A gép kicsit úgy "befagyott", átállította, hogy melyik gomb-és kattintás mit csináljon; és amikor bezártam egy doksit, amibe mivel minden átállítódott, véletlenül beleírtam, s amikor bezártam, nem is kérdezte, mentem-e; hanem bezárta, és úgymaradt; és nem látom az asztalon, mivel nem volt már hely több parancsikonnak, így nem tudok fájlvisszaállítást korábbi verzióra sem csinálni.


„A gép kicsit úgy "befagyott", átállította, hogy melyik gomb-és kattintás mit csináljon” - Talán beakadt csak, nem lefagyott még---

ezt olyankor szokta, mikor többször nyomok Ctrl+Alt+Del-t.


és nem látom az asztalon, mivel nem volt már hely több parancsikonnak, így nem tudok fájlvisszaállítást korábbi verzióra sem csinálni. A Startmenüben van rögzítve, itt olyat, hogyha jobbklikkelek; fel se ajánl, hogy visszaállítás.


Hogyan állítsam vissza pár perccel előbbi verzióra?


Előre is köszönöm a segítséget, nagyon hálás leszek, ha valaki megmondja.

(Ja és azért írtam le mégegyszer, mert amikor lerövidítettem ezt a 300 valahány karakteres főkérdést, 247-re, ilyet írt ki, mikor ide másoltam, hogy 286 karakteres, pedig Wordben néztem, és 247 volt, most meg még kevesebb)



2013. okt. 28. 19:55
 1/8 levis56 ***** válasza:
Műveleti központ>számítógép visszaállítása egy előbbi időpontra.
2013. okt. 28. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Köszi, a műveleti központot nemtom, hol van - de egyszer hasznos lehetne - ; viszont a Helyi lemez C mappában megkerestem a fájlt, és már keres régebbi verziót; remélem, fog is találni:)
2013. okt. 28. 21:32
 3/8 A kérdező kommentje:
Juppíííí!!! Talált, csak most nem tudom, melyikre állítsam vissza:)) Mert nem tudom, hogy melyik változatban íródott bele az egész szöveg helyett az a kis relációsjel:) Remélem akkor akármennyiszer vissza lehet állítani, talált többet is:):):)
2013. okt. 28. 21:33
 4/8 A kérdező kommentje:
Meg ha tudnám, mi az a "Biztonsági ..." ,meg "Visszaállítási..." Fölé viszem az egeret, akkor sem írja ki a teljeset; az ablakot meg nem lehet nagyobbra rakni: /
2013. okt. 28. 21:35
 5/8 A kérdező kommentje:
Megvan!!:) Visszaállítási pont, és biztonsági másolat!!:) Csak sokáig kell ott tartani az egeret!!!:D:D:D
2013. okt. 28. 21:45
 6/8 A kérdező kommentje:

Sikerült,de csak pár nappal előbbire tudtam:S:S

De a lényeg megvan!!:):)

2013. okt. 28. 22:40
 7/8 levis56 ***** válasza:
Win 7-ben a tálca jobb oldalán találsz egy zászlóra emlékeztető logót az a műveleti központ de a vezérlőpultból is el lehet érni.
2013. okt. 29. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszi!:)
2013. okt. 29. 15:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!