Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Nektek menni idő alatt merül...

Nektek menni idő alatt merül le a Sansung galaxy s3-mas készüléketeket, és mennyire melegszik fel komolyabb progiknál a hátlap aljánál?

Figyelt kérdés

2013. okt. 29. 20:06
 1/3 Német_Tibor ***** válasza:

Nekem S3 minim van. Mivel nagy a kijelző ezért gyorsan merül. Nagyban függ majd attól, hogy használod. Például milyen erős háttérvilágítással, folyamatosan be van-e kapcsolva a Wifi... Átlagban szerintem 2 napot kibír.

Számottevő melegedés nálam nem jelentkezett.

2013. okt. 29. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
Az én LTE-m egy napot se bír. Minimum egyszer de inkabb ketszer azaz félnaponta töltöm. Igaz én egész nap gyötröm..megy minden amit el lehet képzelni..egész nap wifi ahol nincs ott 4G net filmek játékok mindezt egyszerre!
2014. okt. 4. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Melegedni ritkan szokott de akkor nagyon forro olyan 45-50 fok amit mértem de ott kikapcsoltam szegényt nehogy tönkremenjen... néha töltés közben is szokott
2014. okt. 4. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!