Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Wifi resetelve lett, és most...

Kilroy kérdése:

Wifi resetelve lett, és most nem tudok csatlakozni a régi beállításokkal. Ezt írja ki (pirosan! ) : "Please use the WiFi switch on this device to enable/disable radio". Megoldása mi lehet?

Figyelt kérdés
A router: tplink wr841n, a laptop: easynote tk model:pew96, atheros ar5b97 wifivel. Mindent próbáltam már (Fn+F2, driver frissítés, routeren reset mégegyszer, wifi kapcsoló ki-be kapcsolgatása, router ki-be kapcsolása). Már össze-vissza állítottam mindent, de semmi. Neten se találtam értelmes megoldást:S

2013. okt. 30. 19:23
 1/6 P.O.C. ***** válasza:
Más Wi-Fi eszköz se tud csatlakozni a routerhez vagy csak a laptop? Ezt a szöveget a router webes felülete írja ki?
2013. okt. 30. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Egyedül csak droidos telón, csak WPS módban tudott csatlakozni, máshogy sehogy sem tudok felmenni rá se táblával, se régebbi telóval. Gondolom, akkor a router jó, a régi teló azt írja, hogy a "hitelesítés sikertelen", a másik droidos meg elgondolkozik a hitelesítésen.

Igen ezt a router beállításainál lehet olvasni: [link]

Elfelejtettem, hátha változtat valamin, win7 ultimate x64 van fent.

2013. okt. 30. 20:05
 3/6 P.O.C. ***** válasza:
Frissíts firmware -t. A WPS -t tiltsd le. Titkosításnak meg csak sima WPA-PSK -t állíts be, mivel pár telefon nem boldogul a WPA2 -vel.
2013. okt. 30. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 P.O.C. ***** válasza:
Ja és a képen látszik, hogy engedélyezve van a Wi-Fi, mert az inaktív jelölőnégyzeten ott a pipa. Ez az üzenet csak tájékoztató jellegű, hogy a hátlapon lévő Wi-Fi on/off kapcsolóval tudod ki és bekapcsolni a Wi-Fi rádió egységet.
2013. okt. 30. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Idáig működött ezekkel a beállításokkal, így is változtassak?
2013. okt. 30. 20:34
 6/6 A kérdező kommentje:

Megoldva! Router cd kellett hozzá, aztán a végén, a routeren be kellett kapcsolni a wifit és így most minden a régi. Nem tudom miben lehet más így cd -vel:S Winfossal meg tele a hócipőm az ilyenek miatt. Igaz, még mindig kiírja a piros szöveget.

Azért köszi a segítséget P.O.C. , ment a zöld kéz.

2013. okt. 31. 09:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!