Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Szerintetek megérné lassú,...

Szerintetek megérné lassú, kis samsung notebookomat lecserélni egy tabletre?

Figyelt kérdés

2013. okt. 31. 10:59
 1/6 anonim ***** válasza:
attol fugg mire hasznalod. pl. a lassu autodat megerne lecserelni egy kb. ugyanolyan lassu, de ujabb, szebb robogora? funkciojukban kulonbozo eszkozok, nem valtjak ki egymast.
2013. okt. 31. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Az előző hsz-ét nem értem.

Amíg 60ezerért egy 1egymagos böhömlassú netbookot kapsz, addig annyiért akár 4 magos androidos eszközt, amire van facebook, böngésző, szövegszerkesztők, videolejátszó, és mindenféle játék.


Viszont ha nem fontos a hordozhatóság, lehet hogy ugyanennyiért egy szintén négymagos (használt) asztali pc-t kapsz, amin szerintem élvezetesebb minden.

2013. okt. 31. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Eddig köszönöm a válaszokat, nekem van egy igen bivaly asztali pc-m és van ez kis notebookom, amin haldoklik minden. YouTube videókat nem viszi...Sok mindenre nem tudom használni. És igen, amit mondtál 2. válaszoló, 60e-ért tényleg egy egész jó kis Androidos gépet kapnék. És nekem most a hordozhatóság is nagyon lényeges:)Akkor szerintetek?
2013. okt. 31. 11:27
 4/6 anonim ***** válasza:

Szerintem cseréld le. (2. vagyok)

Ha van asztali PC-d, akkor főleg. 20-30 ezerért talán el is tudnád adni a netbookot.

Tabletből pedig ezeket ajánlom:

Google Nexus 7: 60 ezer Ft. 9 óra filmnézés, 4 magos CPU.

Ha nagyobb kijelzőset szeretnél hasonló árban, akkor WateQ xtab 100QCR ajánlott (szerintem kb 5-6 óra filmnézés). 10 colos.

Vagy 30-40 körül van : WayteQ 70QCI, vagy 700QCI (7 colos), illetve hamarosan jön a 79QCI (8 colos kijelzővel).


A wayteq termékek kijelzője jó, sebessége jó, de az akksijuk gyengébb mint a nexusszé.

2013. okt. 31. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Nézz meg néhány tablet tesztet.. és dönts utána. ;)
2013. okt. 31. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
azert nem erted az elso valaszt, mert a kerdesbol valahogy 'kimaradt', hogy van masik geped is, az oreg, lassu notebook csak ugy van, masodlagos eszkoznek....
2013. okt. 31. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!