Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Mit gondoltok a Maxféláron...

ZONE_Master kérdése:

Mit gondoltok a Maxféláron nevezetű online aukciótérről?

Figyelt kérdés

én először azt gondoltam hogy hogy adhatják el ezeket a dolgokat ilyen olcsón,azt gondoltam hogy valami átverés..

de aztán rájöttem hogy profin kicsalják az emberből a pénzt,és ők ezzel 10x,20x jobban járnak mint mi..

bár így gondolatban összeszámolva egy drágább terméket,ha szerencséd van akkor sokkal olcsóbban is megtudsz venni..

a ti véleményetek mi?


2013. nov. 1. 22:30
 1/3 anonim ***** válasza:
Aki a terméket megnyerte, jól jár, az oldal gazdái meg nagyon jól járnak. Minden felhasználó aki egyszer is licitál az veszít, mert a feltett BID-jeit elbukta. Tehát a legtöbb ember bukik egy csomó pénzt :)
2013. nov. 2. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

hát igen,én is ezt gondolom..

bár van egy olyan érzésem hogy bot,robotokat is alkalmaznak..


szerintetek megtehetik azt hogy a megnyer árut nem küldik ki?

2013. nov. 2. 13:24
 3/3 anonim ***** válasza:
Azt nem teszik meg, mert akkor botrány volna, és ha egy mondjuk 100.000 Ft-os terméket valaki elvisz 50.000Ft-ért, de közben mások is licitálnak, így az oldal gazdái meg 300.000 Ft-ot nyernek a bolton, akkor miért ne küldenék meg a terméket?
2013. nov. 2. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!