Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Folyamatosan tölt a gép...

Folyamatosan tölt a gép (laptop) miért?

Figyelt kérdés
3-4 napja mikor bekapcsolom a laptopot folyamatosan pörög...tölt... de nem a processzor. bár az is de igazából a "lemez" pörög kb 10percig 100-százalékon és utána jó. megnéztema feladat kezelőt és ilyennél nyomja fel h "System" "Antimalware Service executable" ... és néhány szolgáltatás pörög... ugye csak egy ideig. win8 64bit-es op.rendszerem van 1.7Ghz dual core processzor és 4Gb ram. (ha netán fontos lenne a laptop adait azért írtam.) miért csinálhatja ezt? mit tegyek h ne pörögjön így? :/:) értelmes és normális válaszokat várok és előre és nagyon szépen köszönöm. illetve ha már úyg is kérdeztem. van olyan szolgáltatás win8-nál ami felesleges? és feleslegesen fut? leginkább netezésre és filmnézésre használom a laptopot nem játékra. vlmi tanács?:) előre is köszönöm!

2013. nov. 2. 11:59
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!