Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Hogyan tudok kép külön képfájl...

Hogyan tudok kép külön képfájlt egy virtuális meghajtóban meggyitni? Vagy mit kéne csinálnom hogy jó legyen?

Figyelt kérdés
Telepíteni akarok egy játékot és amint végez a cd1-el kéri a cd2-t. A cd2 is bennvan egy virtuális meghajtóban de a telepítő nem ismeri ezt fel és nem folytatódik a telepítés. Az a baj hogy a cd2 nem abban a virtuális meghajtóban van mint a cd1? Viszont azt nem tudom megoldani hogy a cd2 abban legyen amiben a cd1 volt mert a cd1-et nem tudom kiszedni abból a virtuális meghajtóból amíg a telepítés fut. Szóval 22es csapdája :(

2013. nov. 3. 12:31
 1/3 anonim ***** válasza:

Ugyan abba a betűjelű meghajtóba kell csatlakoztatni a 2. lemezt is.

Én Daemon tools-t használok, és úgy szoktam, hogy amikor kéri , hogy tegyem be 2-ik lemezt, akkor a tálcáról megnyitom a DT.-t, és jobbklikket nyomok arra meghajtóra amiben az 1-es lemez van, és kiválasztom a kis ablakban a csatlakoztatást. és betallózom a 2-est.

[link]

2013. nov. 3. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

"Viszont azt nem tudom megoldani hogy a cd2 abban legyen amiben a cd1 volt mert a cd1-et nem tudom kiszedni abból a virtuális meghajtóból amíg a telepítés fut."


Miért nem tudod megoldani. Unmount CD1 és mount CD2. Ha valójában ott lennének a lemezek akkor is kivennéd az 1.-t és betennéd a 2.-at nem???

2013. nov. 3. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Megoldottam, leszedtem egy másik típusú daemon tools-t, itt már engedi unmountolni és berakni ugyanoda a cd2-t.

amúgy előzőbe tényleg nem engedte unmountolni nemtudom miért

2013. nov. 4. 21:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!