Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Kedves (remélem) új barátaim....

Mgba kérdése:

Kedves (remélem) új barátaim. Tudnátok nekem egy igazán kiváló gamer pc-t összeállítani (listázni az alkatrészeket)? És mivel Németországban vagyok ezért ki is kellene hozatnom (de hohyan? ) Vagy itt is össze tudom állítani?

Figyelt kérdés
Előre is kőszönöm!!!
2013. nov. 3. 15:19
1 2
 1/12 Gábor_79 ***** válasza:
Persze, ott is össze tudod állítani. Ugyanazokat az alkatrészeket árulják ott is. Vagy ha nem megy a szerelés, ott is vannak szakboltok és megcsinálják az összeszerlést.
2013. nov. 4. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm. Ez megkönnyíti a dolgot. Akkor mostmár csak az alkatrészek listája kell a-z-ig. Ja és még egy kérés: Szó szerint minden kell a listára mert semmi nincs még megvéve.... Köszönet! :-)
2013. nov. 5. 04:51
 3/12 Gábor_79 ***** válasza:
Nem tudom a pénz mennyire mérvadó, de annak függvényében lehet konkrét terméket mondani, mert mindenféle árfekvésben vannak. Természetesen a minőségibb alkatrészek drágábbak.
2013. nov. 5. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 Gábor_79 ***** válasza:
Gondolom németbe is vannak számítástechnikával foglalkozó webshopok. Itthon több boltban a megrendelt alkatrészeket egybeépítik és tesztelik is és úgy küldik. Szóval azzal nem lesz probléma. Javaslom azért előtte nézz szét a boltok között és ismerkedj meg az áraikkal. Ugyanis itthon is vannak horribilis különbségek. Megesik, hogy az egyik bolt a másikhoz képest dupláján adja ugyanazt a terméket.
2013. nov. 5. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm a tanácsot. Megfogadom!Egyébként az árkategórián még nem gondolkoztam de olyan gépet szeretnék ami gond nélkül elviszi a mai játékokat is, pl: gta,Medal of honor, nfs, moha, persze mindegyik legújabb részét. És amég nincs egy-két alkatrész listám addig még az árakat sem tudom összehasonlítani, de elképzelésem azért van: legalább 4x3 proci, 2gb videókártya,terás vinyo, 8gb ram, ezekhez passzoló alaplap.... csak a kompatibilitási dolgokban bem vagyok otthon. Ház,monitor,stb... meg nekem midegy csak jó legyen. :-)
2013. nov. 6. 04:58
 6/12 Gábor_79 ***** válasza:
Szóval 250 ezer lenne az ideális bizonyos szempontból. 300-nál többért nem is igen javasolnak rákölteni. De ha nem vagy az a "hardcore" gamer akkor a 250 se kell, de megnyugtató lenne, mert 3 vagy több évig vinné a legújabb játékokat is. Viszont meggondolandó, hogy esetedben nem lenne-e célravezetőbb egy játékkonzol. Az pont játékra való és internetezni is lehet vele és nincsenek vele kompatibilitási gondok. Ha veszel egy játékot az tuti menni fog.
2013. nov. 6. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Hát mindenképpen pc-t szeretnék és nem gond a pénz sem, mert úgysem azonnal veszem meg legfeljebb gyüjtök rá egy kicsit. Ez a kategória jó lenne amit írtál h 3-4 évig vinné az új játékokat is. TÖKÉLETES!!!!! :-)
2013. nov. 7. 05:11
 8/12 Gábor_79 ***** válasza:
Nahát, ne haragudj, nem felejtettem el, tegnap is néztem, csak gondolkoztam, hogy is legyen. Én magam nem írnék alkatrészt nyugodt lelekiismerettel, lévén nem vagyok szakmabeli, sem olyan aki keze közt sok dolog megfordul. Jó, lenne elképzelésem, de ez mégis hosszú távra szól, nem szórakoznék vele. Megkérek valakit innen, aki tapasztaltabb, hogy írjon valamit. Az igényeid láthatja. Vagy intézkedtél már ez ügyben?
2013. nov. 9. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:

Üdvözlet. Még nem intézkedtem semmit. És megköszönném a segítséget, sőt már most előre is köszönöm. Sajnos nekem nincsenek hozzáértő ismerőseim...

További kellemes napot, es várom a

listát.

2013. nov. 10. 08:47
 10/12 Rasta Joint ***** válasza:
100%

Egy ilyennel már minden mai játékot tudsz élvezhetően játszani, magas grafikán és felbontáson. :)


Alaplap: Asrock H87 Pro4

Processzor: Intel Core i5-4570 3.20GHz 1150 BOX

Memória: KINGMAX 8GB DDR3 1333MHz KIT

Videokártya: GIGABYTE GV-R928XOC-3GD R9 280X 3GB GDDR5 PCIE

Merevlemez: SEAGATE 1TB Barracuda 7200.14 7200rpm 64MB SATA3 ST1000DM003

Ház: XIGMATEK Asgard Pro

Táp: XFX Pro 550W


Ez úgy kb. 220 ezer forintból van meg.

2013. nov. 16. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!