Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Radium.hu tapasztalatok?

Radium.hu tapasztalatok?

Figyelt kérdés

Konkrétabban: rendeltem egy laptopot most tőlük (most mindegy milyet kb. 200k-rét) éés aztán elkeztem böngészgetni a fórumokat, éshát nem csak pozitívat olvastam. Vagyis hogy átmatricázott gépeket hoznak ki lassan. Ezek után kapok egy email tőlük mely szerint nevezetesen:


"a megrendelt (...) laptop kétnyelvű (multilanguage) billentyűzettel rendelkezik, amely a német karakterek mellett tartalmazza az összes magyar karaktert is. Fontos leszögeznünk, hogy nem utólag felmatricázott és nem szitálás eredményeképpen tartalmazza a magyar karaktereket hanem gyárilag két országba szánt modellről van szó, így az a teljes magyar karakteres billentyűzettel egyenértékű."


Jameg hogy csak később jön majd meg, bár ez annyira nem fontos, ráérek.


Kérdés: Higgyek nekik?



2013. nov. 6. 23:21
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!