Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Youtube-on hogy lehet zenét...

Youtube-on hogy lehet zenét hozzáadni a diavetítéshez?

Figyelt kérdés
Szeretnék csinálni http://www.youtube.com/watch?v=dCFFWMq_alQ ilyen videót, addig eljutottam hogy a képeket diavetítem, és beállítom a szöveget rajta meg minden megvan, de zenét nem tudom hogyan lehet hozzá tenni....?
2013. nov. 7. 08:05
 1/4 A kérdező kommentje:
ja az lemaradt, hogy a gépemen már tökéletesre csináltam, zenével, szöveggel... de azt nem engedi felrakni, mivel jpg formátum :(
2013. nov. 7. 08:09
 2/4 anonim ***** válasza:

Mindenképpen videó formátumban kéne lementened , mivel a Jpeg az képformátum, és azért nem engedi felrakni a YT.

A lementett videót már biztosan feltöltheted.

2013. nov. 7. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
értem, hogyan tudom videóformátummá varázsolni? :)
2013. nov. 7. 09:13
 4/4 anonim ***** válasza:

Azzal a programmal amelyikkel összeszerkesztetted.

Bizonyára valamilyen alap szerkesztőt használtál, és ennek kell lenni olyan menüpontja, hogy Mentés, vagy film elkészítése, stb. Ott válassz egy ismert videó formátumot (pl mp4), add meg a mentés helyét, és várd meg míg a gép elkészíti a videót. Ezt követően a mentés helyéül megadott mappából, már fel lehet tölteni .

2013. nov. 7. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!