Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » 13 hüvelykes Apple Macbook...

13 hüvelykes Apple Macbook pro vagy 13 hüvelykes Macbook Air?

Figyelt kérdés

Néztem magamnak egy 2,4 GHzes retina kijelzős macbook prot, de appleblogon nagyon lefikázták és elbizonytalanodtam. Jobb az Air? Mennyit bír egy ilyen gép? Nem akarom egy év után kidobni a kukába, főleg, hogy a szerelhetősége szinte nulla.


Nekem alapvetően sokkal jobban tetszik a macbook pro, és most nem csak az esztétikai dolgokra gondolok.


2013. nov. 7. 20:34
 1/2 anonim válasza:
Háát attól függ mire használnád, facebookra, netezésre, casual dolgokra akár melyik laptop megfelelő. Apple gépet kizárólag akkor érdemes venni, ha munkához kellene egy stabil platform.
2013. nov. 8. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:

Ugyan ebben a cipőben jártam, kitaláltam, hogy veszek egy 13"-as Air-t, aztán keynoteon megláttam az új Prot, aminek lejebb vitték az árát, hát egyértelmű volt, hogy mit is szeretnék venni. :) Jelenleg ezt a posztot is a középső, 256gb-os Retina Pro gépemről írom.


Akksi idő: Netezésl+Zenehallgatás+Dokumentumszerkesztés kombóval simán kileeht húzni vele 10 órát.


Súly, hordozhatóság: Alig könyebb pár dekával az Air, szinte észrevehetetlen a különbség.


Külsőségek: Mindkét laptop szép, ami sokat dob a Pro-n az a fekete keret a kijelző körül. Komolyabbnak tűnik tőle a gép.


Kijelző: Ha van amiért, hát ezért válaszd a Prot. Szivak nincsnek rá milyen jó, az előbb odaültem öcsém Airjéhez és hát igencsak zavarta a szemem az életlenség.


Ha rám hallgatsz nem is gondolkozol tovább, egyértelműen Pro. :)

2013. nov. 10. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!