Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » A munkahelyemen miért tűnik...

A munkahelyemen miért tűnik el minden adat amit a C: meghajtóra rakok?

Figyelt kérdés

Az én gépem a "work02" tartományba van ahova felhasználónévvel meg jelszóval tudok bejelentkezni.

Minden bejelentkezésnél megjelenik egy tájékoztató üzenet hogy a C: meghajtóról kikapcsolás után törlődnek az adatok ezért az X: meghajtóra mentsünk mindent.

Ezt értem csak például tegnap annyira kapkodtam hogy egy fontos dokumentumot a C: meghajtóra mentettem és ma elég kellemetlenül ért hogy eltűnt.

Miért tűnnek el a C: meghajtóról az adatok? Egyáltalán hogyan tudták megoldani hogy én amit lementek arra a gépre akkor törlődjön anélkül hogy bárki is hozzányúlna a géphez?



2013. nov. 8. 19:32
 1/5 anonim ***** válasza:

"én gépem a "work02" tartományba van ahova felhasználónévvel meg jelszóval tudok bejelentkezni. "


így. mindez szerver beállítás kérdése.. egy windows vagy akár egy linux nagyon sokféle funkcióra képes.

2013. nov. 8. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Ja igen, az egyik kollégámnak a gépe ( akivel már régóta ismerjük egymást ) a "work01" tartományba van és neki Ubuntu Linux fut a gépén és neki is volt már hogy véletlen a C:-re mentet egy fontos dokumentumot ami a következő indításnál már nem volt meg. Érdekes.

Akkor gondolom a szerverszobába lévő dolgoknak vagy ehhez köze.

2013. nov. 8. 19:41
 3/5 A kérdező kommentje:
*van
2013. nov. 8. 19:42
 4/5 anonim ***** válasza:

Nálunk suliba van így.

Léynege, hogy a c meghajtó minden bekapcsolásnál formázódik arra az álapotára ami a szerverre le van mentve.

2013. nov. 8. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Lényege*
2013. nov. 8. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!