Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Emberi nyelven? Sűrgős.

Emberi nyelven? Sűrgős.

Figyelt kérdés
Most vettünk egy laptopot,na meg egy routert,én tök h@lye vagyok hozzá,de ez a gép már arról megy,azt hiszem:)...Van még egy gép az modemről megy,na de laptopot hogy telepítsem...Aki vette az lelépett és a nyakamba akasztott egy adag kábelt...nem az enyém a laptop,de most engem idegesítenek vele:).Légyszi emberi nyelven!

2013. nov. 10. 13:20
 1/8 anonim ***** válasza:
A modemről csak egy gép kaphat internetet, ezért vettél egy "elosztó" routert. Tehát a használati utasítás alapján kábelezd őket össze.
2013. nov. 10. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 Osynho ***** válasza:
Mit akarsz telepíteni? Ha megy a laptop, akkor gondolom van rajta oprendszer.
2013. nov. 10. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 Osynho ***** válasza:
Jaa, kábeles a router. :)
2013. nov. 10. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Ne zavarjatok már össze:),azt se tudom ki kivel van már,áááh.Az tuti,hogy ez már routerról megy,a másik szobában meg kábelről,na de laptop meg sehogy.fél perc alatt ledarálták,hogy az wifis ahhoz semmi nem kell.
2013. nov. 10. 13:29
 5/8 A kérdező kommentje:
itt egy rakat kábel,na de minek?anyám kattog,hogy miért nem rakom már össze neki!egy árva kukkot nem értek az egész leírásból...itt egy cd is azt telepítsem a laptopra???mert ide nem kellett telepíteni semmit.
2013. nov. 10. 13:37
 6/8 anonim ***** válasza:

Akkor kaptál CD-t a routerhez? Azon elég egyszerű telepítő van.


Egyébként szépen kérlek hogy olvasd el a használati utasítását, akkor sem nem zavarlak össze, sem olyat nem mondasz hogy nem kell hozzá semmi. Kell.

2013. nov. 10. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
A kábeleshez nem kell semmi, a WIFI beállításához telepítsd a kábeles gépre a CD-t.
2013. nov. 10. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Kösz szépen!Már sikerült:)!
2013. nov. 10. 15:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!