Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Megéri megvenni ezt a számítóg...

Megéri megvenni ezt a számítógépet?

Figyelt kérdés

Van (volt) egy régi gépem amiben az alaplap elromlott, a szerelő azt mondta, ez már annyira régi, hogy nem érdemes megjavítani- egyébként is nagyon lassú gép volt.

Nem vagyunk anyagilag túl jó helyzetben, de az egyik ismerősöm tudna egy IBM trinkcentre pentium 4-es számítógépet 10-ezer forintért. Több ismerőst is kérdeztem már van aki azt mondja, hogy ez egy régi gép és nem érdemes megvenni, viszont új vagy használt drágább gépre nem "futja". Nekem csak "sima" netezésre kellene.

azt szeretném kérdezni, hogy tényleg nem éri meg ezt a gépet megvenni? Működőképes- kívűlről elég jól néz ki nem karcos stb... Mennyire megbízhatóak- idő állóak ezek a gépek? 80 GB vinyó 2800 mhz-es proceszor. Sajnos én nem értek hozzá azért kérek tanácsot.


2013. nov. 10. 19:40
 1/2 levis56 ***** válasza:

Itt nézz körűl,netezésre filmre olcsók vannak arra ügyelj legalább 1 GB Ram legyen benne.

[link]

2013. nov. 10. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 levis56 ***** válasza:
Elvileg amit említettél ara megfelelő min 1 GB rammal xp-t viszi csak hát ki tudja meddig lesz jó ezért 1 éves garival hasonlót tudsz venni a PC Max-on.
2013. nov. 10. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!