Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Elfutna ezen a gépen a Win7?...

Elfutna ezen a gépen a Win7? Mennyire gyorsan?

Figyelt kérdés

CPU: Intel Celeron 430 1.80GHz

Videókártya: Intel GMA 3000

1.49 RAM


Ha nem, vagy csak rosszul futna, akkor tudnátok ajánlani egy jobb videókártyát, vagy valamit amivel rendesebben futna rajta?:) alaplap:[Lenovo Intel 946GZ/PL/GL]


Tudom, hogy elég rossz a videókártyám, de egyszer vettem egy kártyát, de nem értek hozzá, így nem is volt jó az alaplapba:/ A gépet igazán netezésre, meg néha játékra szoktam használni(GTA SA), meg leginkább filmnézésre,szóval nincs nagy igényem, de olvastam hogy nem frissítik tovább az xp-t így nagyon vírusos lesz az egész rendszer(így is az), szóval 5-6 ezret rátudnék költeni, ha kell a win 7-hez:)



2013. nov. 10. 20:41
 1/3 anonim ***** válasza:
kell még egy kis ram bele, 2 gigával már elég jól érzi magát a Windows 7
2013. nov. 10. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Értem. És a videókártya nem gáz?

Köszönöm választ egyébként:)

2013. nov. 10. 20:51
 3/3 anonim ***** válasza:
Windows 7 Home premium 32 bit vagy a Windows 7 starter edition 32 bit tökèletesen fut rajta.
2013. nov. 11. 06:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!