Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Ilyen létezik (laptop, szerviz)?

Ilyen létezik (laptop, szerviz)?

Figyelt kérdés

elvittem a laptopom szervizbe, vinyó hibával, de felhívtak, hogy a terheléses teszten tönkrement az alaplap (szétégett?)

nem volt garis, hagyjam szó nélkül vagy jogos ha felháborodok?


2013. nov. 12. 00:49
 1/8 P.O.C. ***** válasza:
Én úgy, tudom a szervizeknek ha nem tudják elvégezni a javítást, legalább a leadáskori állapotban kell visszaadniuk.
2013. nov. 12. 03:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
az a baj, hogy ugye az átvételi bizonylat alján van ÁSZF és egyik pontjában írják, hogy :"...kft. felelőssége ügyféllel és harmadik személyekkel szemben követett és/vagy következménykárokért minden esetben kizárt."
2013. nov. 12. 08:30
 3/8 anonim ***** válasza:
Erről azért megkérdezném a fogyvédelmet is. Ilyen alapon, ha szerelés közben összekaristolják a noti alaplapját csillagcsavarhúzóval, akkor bebuktad az alaplapot? :D
2013. nov. 12. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Mit tudok tenni hozzá nem értő mezei fogyasztóként? Szálljak harcba a szervizzel? Vannak bennem kétségek, ugyanis tudom, hogy ócska laptopom van/volt, de nem alaplap hibával vittem be. Ezek után felhívnak, hogy a terheléses teszten tönkre ment az alaplap...
2013. nov. 12. 09:01
 5/8 anti paladin ***** válasza:
Ha aláírtad az ÁSZF-et ami azt a mondatot tartalmazta, sztem nincs sok esélyed de azért megpróbálkozhatsz a fogyasztóvédelemmel.
2013. nov. 12. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anti paladin ***** válasza:
Meg mondjuk azt sem értem miféle terheléses teszt az ahol tönkremegy az alaplap? Kissé bűzlik.
2013. nov. 12. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
pont ez az, hogy én sem értek hozzá...felőlem azt mondhatnak amit akarnak...lényeg, hogy vinyó és optikai meghajtó csere lett volna, de ezen "teszten"? elszállt a gép...
2013. nov. 12. 11:17
 8/8 anonim ***** válasza:
Milyen tipusu laptopod van ?
2013. nov. 12. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!