Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Counter Strike Global Offensiv...

Counter Strike Global Offensiveval kapcsolatban lenne pár kérdésem ill.1-2 problémám, tudnátok segíteni?

Figyelt kérdés

1.) Az ajánlott gépigény megvan...söt minden jobb mint ami ajánlott, 1 pályat végigjátszom szinte akadás nélkül,viszont másik palyát már nem tölti be, leáll az egész:S Mi lehet a hiba ? :(

2.) Láttam új skineket fegyóknak...azokat hogyan érhetem el ? hogy szerezhetem meg és hogyan tudom használni ?

3.) hangtompítot hogyan kell rakni pl. m4re XD? sehogy se megy :O azt is külön kell megszerezni vagy mi ?:O



2013. nov. 12. 20:04
 1/2 anonim ***** válasza:
konkrét válaszokat nem tudok mondani, javaslom googlet és az angol tudást, angolul keress rá ilyenekre amiket itt feltettél. nem hiszem itt lenne bárki aki mindre válaszol.
2013. nov. 13. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

1.) Javaslom próbálj ki egy automatikus javítást. (Könyvtár -> CSGO jobb klikk -> Helyi fájlok -> Játékfájlok épségének ellenőrzése)

2.) Ha játszol, akkor a mapok végén, az eredménytábla mutatásánál jobb oldalt megjelenik egy széles csík, amelyen a kapott fegyverskinek és azok nevei találhatóak, akiknek éppen dobott a szerver "fegyverkinézetet". Ha kaptál, akkor a Főmenü "Raktár" részénél vagy játék közben az almenüben is át tudod cserélni (Jobb klikk -> T-E/T cseréje).

3.) Az M4A4 és a P2000 fegyvert szintén a "Raktár" menüben tudod cserélni. Itt jobb klikk az M4A1-S és az USP-S fegyverekre és katt a "T-E cseréje" lehetőségre!

2013. nov. 13. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!