Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Ha veszek egy olyan tabletet...

Ha veszek egy olyan tabletet ami nem támogatja a GPS akkor külön le lehet tölteni a marketről GPS alkalmazást?

Figyelt kérdés

Egy 2 magos processzoral szerelt tabletet vennék 1 giga ramal és 8-10 colost,wifi,3G, már ki is néztem egy jo párat elfogadható áron néhány tízezerért de a legtőbbet nincs benne a GPS,de az eladó mondta az egyik tableta a goggle térkép benne van ,deha nem támogatja alapból egy tablet a GPS akkor hejhatározást nem tdok csinálni hol vagyok hejileg éssa időjárást megtudhatóm hány fok van?

De a play store ba ha bemegyek és keresek ott GPS alkalmazást és telepitem azt akkor ugy lehet rendes GPS em hamár ugyveszemeg hogy nincs benne?

Vagy most hűjességet montam?

Az okostelefonomon van GPS de ha a tableten nincs akkor ősszelehet a kettőt szinkronizálni hogya telefonról a tabletrőlis tugya a GPS?


2013. nov. 12. 22:21
 1/6 anonim ***** válasza:
Ha nincs a tebletben GPS vevó egység, akkor hiába szedsz le navigációs alkalmazást, nem fogja/tudja venni a GPS jeleket. A Google térképet tudod használni mobil neten is, ha teszel bele sim kártyát (mivel támogatja a 3G-t) és cella információ alapján pár száz méteres közetben meg tudja határozni a rendszer nagyjából a helyzeted. Ez mondjuk elég is lehet egy időjárás szoftvernek, de manuálisan is beállíthatod a várost.
2013. nov. 12. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Régebben még wince 6-hoz lehett kapni bluetooth GPS vevőt, azzal esetleg működhet a dolog. De mindenképpen kell egy vevő egység a pontos helymeghatározáshoz.


Amúgy ha már 3G van a kinézett gépben, akkor szerintem ne sajnáld a GPS-re a pénzt. A kettő együtt hasznos igazán.

2013. nov. 12. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Akkorha ojan tabletet vesszek amibe nincs benne a GPS hejhatározást letudok követni hogy mejik városban vagyok és mejik utcában és az időjárást megtudhatóm hány fok van és mien idők várhatóak?

Csakmert ugye az okos telefonomban van GPS ésha kikapcsolva tartom akkor ezzeket megtudom csinálni ugy hogy nincs bekapcsolva.

De GPS nem anyira lényeges a tabletnél inkább játékra venném meg netezésre.

Van egy 8 colos dual core 1.6 giga és 1 giga ramal és Mali400 quad core GPU a márkát nem tudomost hirtelen ,fehér szinű ,ha ezzela konfigal játszani szeretnék akkor akadás mentessen fognak menni a komolyabb játékok(fps,mászkálos,autós).

A 3G átalakitóval lehet megoldani mikro usb vel és 35e ft megéri?

2013. nov. 12. 23:08
 4/6 anonim válasza:

A beépített GPS vevők manapság nem sokat érnek még a 100e Ft felett okostelefonokban sem. Kint a pusztán jó, de ha beszabadulsz egy Bp belvárosi utcába, akkor dobja a jelet.

Külső GPS vevő kell, pl. ilyen: a világ egyik legjobb eszköze ár/tudás arányban:

[link]

2013. nov. 12. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
4-es ezt ugye nem gondoltad komolyan. Az utóbbi 6 évben összes telóm tudott min 10m-es pontosságot, az meg mindenre elég amire kell.
2013. nov. 13. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Az auqa számitógépes boltban egy V-tech 10 colost ,2 magos processzoral szerelt ,1giga ramal,3g,GPS is már benne van és 60e ft ért azt érdemssebb megvenni?

Véleményeket kérek.

2013. nov. 14. 09:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!