Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Mit csináljak ha a laptopom...

Mit csináljak ha a laptopom nem kapcsol be?

Figyelt kérdés
Bekapcsolom a gépem, és be is kapcsol, vagyis nem tudom felépíti magát (nem értek az ilyesmihez, szóval..) és, amikor meg kene jelenni az asztalnak akkor egy nagy szurkeség van csak, szóval olyan mintha nem kapcsolna be. Mit lehet csinálni

2013. nov. 13. 18:46
 1/4 anonim ***** válasza:
végső esetben üsd szét a képernyőt egy kalapáccsal színes lesz. jó kérdés. telepítsd újra. vagy vidd valami szervizbe. de inkább telepítsd újra mert elég problémásnak tűnik. a szerviz meg csak lehúz. kérd meg ismerősöd aki ért hozzá telepítse újra neked. de te magad megteheted, nem vészes.
2013. nov. 13. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 peterr80 ***** válasza:
a Kaparos sorsjegyes játék lehet a hiba oka amivel a minap játszottál. :) Vagy esetleg videokártya illesztő program. Ha betölti a dolgokat csak nem látod akkor erre vagy a nyitogatástól megtört kábelre gondolnék. Mindenképp megér az ujratelepítés egy misét mint már mondták, de szerintem nem az a gond.
2013. nov. 13. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
mi az az ujratelepites?xddddddd most nagyon gaznak erzem magam xdddddddddddddd foleg hogy se a kaparossorsjegyes poent meg a masikat se vagtam
2013. nov. 13. 20:50
 4/4 anonim ***** válasza:
xD. Bízd egy barátodra...
2013. nov. 13. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!