Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Hol kapható Human Body Scanner...

Oregon71 kérdése:

Hol kapható Human Body Scanner (HBS) készülék és mennyibe kerül?

Figyelt kérdés

HUMAN BODY SCANNER


A HBS mérőműszer mérni tudja a finom elektromágneses hullámokat, melyeket az emberi szervezet bocsát ki. A mért eredményeket analizálja egészen a test sejtjei által keltett rezonanciáig.


Az emberi szervezet sejtjei által kibocsájtott elektromágneses hullámok mérése alapján széleskörű áttekintést nyerhetünk. A HBS figyelmeztet az észlelt rendellenességekre, és arra, hol lehet az oka. Ez lehetővé teszi, hogy az életstílus kisebb módosításával időben reagáljunk az esetleges panaszokra, és a lehető legjobban harmonizáljuk a szervezetet.



#mennyibe kerül #Human Body Scanner #HBS mérőműszer #magyar nyelvű szoftverrel
2013. nov. 13. 21:32
 1/3 anonim ***** válasza:
87%

Csak nem erre gondolsz:

[link]

[link]


Ez nekem elsőre nagyon áltudományos hablatynak tűnik: nem ír semmi konkrétumot, se gyártót, se tudományos lapban történő publikációt, alkalmazási esetleírást, kutatóvállalatot.


Amire sejtetni kíván ez az egész, hogy ez egy szimpla mezei nagy felbontású hőkamera - kb. olyan, mint amit az épületek szigetelésének ellenőrzésénél, határvédelemnél használnak - ami az elektromágneses spektrum (közepes-, hosszú-) infravörös-tartományát veszi és jeleníti meg, aztán ebből messzemenő következtetéseket tesznek ("lúgos vagy"/"a szívcsakra pulzációs frekvenciája alacsony"/stb...), hogy végeredményként megvedd az MLM-láncban kedvezményes áron megkapható étrend-kiegészítőjüket.


Más elektromágneses spektrum vételéhez - rádióhullámokhoz - egyrészt magas fokú árnyékolásra van szükség, másrészt igen érzékeny detektorokra (amit folyékony nitrogénnel hűtenek, és a páciens testéhez szorosan rögzítenek) van szükség, mint az MEG ( [link] ) esetében is.

2013. nov. 13. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Szia!Köszönöm válaszodat.Én is ezt tartom gyanúsnak az általad is írt hirdetéssel kapcsolatosan:"nem ír semmi konkrétumot, se gyártót, se tudományos lapban történő publikációt, alkalmazási esetleírást, kutatóvállalatot."Tehát erről semmi hivatalos anyag, publikáció,stb.-nem érhető el.Egyéb iránt én láttam egy kütyüt működés közben.Egy elektródához hasonló érzékelőt fog egyik kezében a paciens.Állítólag meghökkentően pontos, az egyén friss labor-eredményeihez 70-80 %-ban megegyező adatokat produkál a "vizsgálat". Ha lesz rá lehetőségem,én is kipróbálom,bár elég szkeptikus vagyok az ilyen ellenőrizhetetlen dolgokkal kapcsolatban.Még egyszer üdv.,és legyen szép a napod!:)
2013. nov. 14. 06:34
 3/3 anonim ***** válasza:

De hogy ne hagyjuk annyiban, tovább nézelődtem és rátaláltam erre a Facebook-bejegyzésre:

[link]

a közzétevő a Starlife:

[link]

[link]

aminek itt a Gyakorikérdéseken is megvan a "kétes értékű renoméja":

http://www.gyakorikerdesek.hu/uzlet-es-penzugyek__karrier-fi..


Ha a Facebook-oldalát tovább nézegetem, rátalálok az alábbi képre:

[link]

gyanús, nagyon gyanús, de emlékeztet valamire...


Ha rákeresek a human body condition organ scanner keresőszavakra:

[link]

meg is van a berendezés neve - Electro Interstitial Scanning, ami eléggé megkérdőjelezhető dolog:

[link]

szimplán a test ellenállását méri.


Ha pedig rákeresünk az Electro Interstitial Scan keresőszavakra:

[link]

eljuthatunk ide is:

[link]

vagyis "biorezonancia-vizsgálat" új köntösben.

2013. nov. 14. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!