Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Lehet a laptopomon egyszerre...

Lehet a laptopomon egyszerre egy vírusírtó és egy kémprogramkereső is?

Figyelt kérdés
Csak mert most Avast Antivirus van de nem vagyok biztos benne hogy minden vírust megtalál, ezért gondoltam egy kémprogramkeresőt is letöltök,csak az a kérdésem hogy ez zavarná-e az Avastot?

2013. nov. 14. 14:59
 1/4 soccerway ***** válasza:
vírus és kémprogram nem ugyanaz, tehát lehet, a lényeg hogy 2 vírusírtó ne legyen egyszerre.
2013. nov. 14. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 belapus ***** válasza:
100%

Bár az AV-k egyre inkább törekszenek arra, hogy mindenre kiterjedő adatbázissal rendelkezzenek, hasznos lehet egy, kifejezetten kémprogramok keresésére szakosodott szoftver telepítése is.

Valószínűleg nem zavarná, de keress rá a kompatibilitási listára a kémprogram eltávolító oldalán.

2013. nov. 14. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Azt hol kapom meg?
2013. nov. 15. 06:08
 4/4 anonim ***** válasza:
Nálam az AVG és a Windows Defender is fut. A Müveleti központ azt irja ki "hogyha több kémprogram-elháritó program is fut, a számitógép müködése lelassulhat." Lassulást nem vettem észre!
2013. nov. 15. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!