Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Iphonera lelehet ugyanazokat...

Atesz13 kérdése:

Iphonera lelehet ugyanazokat az alkalmazásokat tölteni mint androidra, és igaz hogy van ami androidon fizetős iphonon meg nem?

Figyelt kérdés
A másik kérdésem az az hogy néztem mostanában az iphon 4 képernyőjét és van amelyik ilyen mattos árnyalat/ érintés ez a védőfólia miatt van?(nekem tetszik)

2013. nov. 14. 19:47
 1/4 anonim ***** válasza:

Iphonera lelehet ugyanazokat az alkalmazásokat tölteni mint androidra

A legnépszerűbbek megjelennek mindkét platformra. Viszont a játékok jellemzően először iOS-re jönnek ki.


és igaz hogy van ami androidon fizetős iphonon meg nem?

Ez inkább fordítva szokott lenni. De ez is egyre kevésbé jellemző. Egyre inkább freemium appok jönnek ki újabban.


Az biztos, hogy valami fólia lehet.

2013. nov. 14. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Általában a legtöbb alkalmazás megtalálható mindkét platformra, néhány exkluzív név kivételével. Egyébként nem tartom valószínűnek, hogy egy alkalmazás fejlesztője az egyik platformon pénzt kér el a programjáért, a másikon meg nem, de biztosat nem tudok mondani.
2013. nov. 14. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
néztem az asphalt 8 androidon fizetős volt iphonon meg nem ez miért van? a 3. kérdésem hogy a 32 gigás lasab mint mondjuk a 16 gigás vagy semmi különbség nincs a 2 közt?
2013. nov. 14. 20:08
 4/4 anonim ***** válasza:

A tárhely semmit nem számít.


iOS-re sokszor vannak ilyen akciók. Én már egy rakás appot leszedtem így.

Sőt volt, hogy egy ideig nem volt semmilyen iOS eszközöm, viszont az idő alatt is le tudtam tölteni iTunes-szal az akciós appokat. Aztán meg amikor megvettem a telefont csak fogtam és feltettem ingyen az appokat, azokat is amik közben újra fizetősek lettek.

2013. nov. 14. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!