Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Van egy feleslegessé vált...

FüvesFüles kérdése:

Van egy feleslegessé vált gépem, mennyiért tudnám eladni? Bővebb infók lent!

Figyelt kérdés
Na szóval 1 GB Ram, Intel Core 2,4.es processzor, Ati 9200 128mb os videó kártya, ha számít eredeti Windows Xp Sp 3 van rajt, Dell alaplap, Dell gépház. Tudom hogy kissé elavult de nem rossz kis gépezet :) szerintetek mennyit ér? verebek akiket anyuci apuci szponzorál kíméljenek!

2013. nov. 15. 09:57
 1/3 anonim ***** válasza:
Nincs jelentős értéke, 5-10 ezezerért lehet hasonlókat kapni.
2013. nov. 15. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

XP eredetisége, a hamarosan lejáró támogatás véget konvergál a nullával.

Mivel alkalmatlan annál újabb windows futtatására, és a VGA se túl erős, így marad későbbiekben valami egyszerűbb linux. (pl. Lubuntu)


Maga a hardverek felett is elment az idő, így nem túl sokat ér... szinte konvergál a fém súlyának értékével.

Ahogy az előttem szóló is írta max 5-10 ezerért "elajándékozhatod"

2013. nov. 15. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
ja énis olyan 8 körül számítottam :) mert ugye már.dolgozok és vettem egy komolyabb gépet 1 gigás HDD-s vid kártyával, 4 gb DDR3 ram, meg 3,4 ghz intel coreos procival azt ugye a régi gépemet már nem használom
2013. nov. 15. 11:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!