Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Lehetséges h a barátnőm...

Lehetséges h a barátnőm facebook-ját feltörték? és ha igen akkor hogy?

Figyelt kérdés
2013. nov. 16. 00:33
 1/5 anonim ***** válasza:
Lehetséges, de nem valószínű ha mégis feltörték akkor valószínűleg keylogger vagy nagyon könnyű jelszava volt (pl.: a születési dátuma).
2013. nov. 16. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
nem saját gépről léptek be hanem teljesen máshonnan...a keylogger kizárva...a jelszo pedig direkt nehéz....az a kérdésem h valaki fel tud törni fb accountot?vagy van valami ilyen program?
2013. nov. 16. 01:19
 3/5 anonim ***** válasza:

Inkább vírusok képesek rá. Vagy pl mostanában volt egy valamilyen átveréses fake oldal, ami e-mailben jött, egy közeli ismerőstől, és valamit szövegelt arról, hogy ha vissza akarsz jelezni neki, vagy valami, akkor jelentkezz be facebook adataiddal. Ebbe nagyon-nagyon-nagyon sokan beleestek mostanság. Nekem alig van ott ismerősöm, de kb a negyedétől kaptam ilyen e-mailt, ami azt jelentette, hogy ők bedőltek a trükknek.


Ezzel a trükkel megszerezhették barátnőd bejelentkezési adatait pl.

2013. nov. 16. 01:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

köszi a választ!!

de ez mind kizárva...nem vagyunk se gyerekek se ugymond hülyék...ismerem ezeket a dolgokat..szoval ez is kizárva...és rohadtul idegesit mert tudom is ki az illető és félek h szana szét fogom verni..és még én kerülök bajba..

2013. nov. 16. 01:28
 5/5 anonim ***** válasza:

Hát, pedig az a nagy rossz hírem van számodra, hogy tuti, hogy valamelyik a fent felsoroltak közül..

Eléggé kizárt, hogy feltörték konkrétan facebook-on.

Keylogger, átverős login, trójai.. Ezek a valós lehetőségek kb.

2013. nov. 16. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!