Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Huawei ascend y200 nem indul...

Huawei ascend y200 nem indul el vírusos mit csináljak?

Figyelt kérdés
bekapcsolom és nem indul,csak a huawei logója jelenik meg egymás után...addig amíg ki nem kapcsolom. vírusos lett,gondolom. Mit kell ilyenkor csinálni? Segítsetek. Köszönöm
2013. nov. 16. 20:18
 1/4 anonim ***** válasza:
Nem vírus, bootloop. Nem vágom a Huawei hibákat, de legalább tudod, mit keress... :)
2013. nov. 17. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 Esprimo Mobile válasza:
Szeva! Én is jártam így vele a rózsaszín loggó pompázott ujra és ujra, a factory reset segített rajta ( , gyári állapotba fog elindulni a telód, ezért ha van biztonsági másolat az alkalmazásaidról az jól fog jönni). Lépésről lépésre leírom (tehát egyszerű csak bonyolultan írom :) ): 1: Aksi minimum félig fel legyen töltve, sim-micro-sd döglött csótányt kivesz , aksi be , telo kikapcsolva legyen. 2: Hangeró fölfele gombot és bekapcsoló gombot egyszere benyomod és fojamatosan lenyomva tartod kb 10-másodpercig amíg egy felkiáltójeles zöld robotot nem látsz a kijelzőn (e 10-másodperc között a telefonod szokványos módon bekapcsol a megszokott Hundai Accent felirattal ). 3: Vársz még egy 10 másodpercet és megjelenik egy menü amiben a hangerő gombokkal lépegethetsz és a be-ki kapcsoló-gombal okéjzol. Itt válaszd ki a : Wipe data/factory reset menüpontot , utána: Yes-delete all user data . 10-másodpercet vársz amíg legördül előtted egy raklap dos-ra emlékeztető parancssor és visszakerülsz a fő menübe. 4: Itt OK-ot nyomsz az első menüpontra amin ez vagyon írva : Reboot system now . És kész. A telefonod ujra fog indulni és úgy mint első bekapcsolás alkalmával kérni fogja állísd be a goglí konyhafiókod és be kell újra laknod a telefont mert üres lessz. Nekem tavaly nyár óta van meg ez az ótvar teló , sokat használom netezésre ezért a telepített alkalmazásoktól függően kb 3-4-havonta megcsinálom az előbb leírt resetet mert egy idő után tök mindegy mit csinálok neki folyton kint van a memória hiány ikon az állapot sorban és kilépeget a böngészőből még akkor is ha egy darab játék sincs feltelepítve rá csak a leg szükségesebb alkalmazások (alkalmazás törlésekkel lehet kitolni a vajúdási időt), természetesen mindent sd-re telepítek és az automata frissítés kilőve. Amúgy tök megbízható telefon de ez az apró ram és rom nagyon hazavágja. Eddig csak egyszer fordult elő hogy nemvolt képes bé-bótólni de ez a reset azon is segített, remélem neked is fog. Majd írd meg segített-e mert kíváncsi vagyok. Csákány
2013. nov. 17. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Link2SD a barátotok, ahogy nekem is Galaxy Minin... Kell egy második partíciót csinálni az sd-n, ami legalább fél giga, 1G-nál nagyobbat nincs értelme ezeken, és ext2-re kell formázni. Az SD igencsak legyen SanDisk Ultra, mert annak klasszisokkal jobb a 4k blokk random olvasási sebessége, mint a többié (ez se gyors, csak kb 2Mb/s, de általában nagyon 0 közelében jár a többié, és a második legjobb is párszáz kb/s). Más kártyával rohadtul belassul a Link2SD mókától, ezzel egyáltalán nem, tömören ennyi a különbség. Aztán Play!, Link2SD keresés, telepítés, indítás, beállításokban ne legyen aktív a Link2SD, telefon újraindítása, Link2SD indítás, beállításokban az sdext formátuma ext2 legyen, blokkméret 4096, swap nincs, meg úgy egyébként minden alapon (vagy hát nem emlékszem, hogy alapból pipált-e a "mindent automatikusan dobj át sdext-re" beállítás, de legyen aktív), kilépegetés, teló újraindítás, és Link2SD menüjében (menü gomb ugye) van egy Memory info, ott győződj meg róla, hogy az sdext van és sok hely elérhető, aztán az alap Link2SD felületen linkelj át mindent sd-re, és helyben vagyunk.
2013. nov. 17. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 Esprimo Mobile válasza:
Kedves 3-ik. Én a 2-ik vagyok. Amit leírtál igaz és jól is jönne, de én régen úgy tapasztaltam hogy csak rootolt telón használható. Én próbáltam rootolni kb féléve az enyémet, biztosan lehet is hiszen sikerült másoknak, de valamiért zsákbamacska hogy kinek megy ezt a telefont rootolni kinek nem. Nekem eddig nem és nemvagyok vele egyedül. Olvastam egy fórumon hogy a galaxy minit simán sikerült rootolnia a delikvensnek de az y200-al ő sem boldogult. Az én példám: Usb komunikációval nincs gond , mobilnet fájl megosztás win7-el müködik a laptopon sőt a másodlagos ismerkedés az idegen rendszerekkel célból felrakott linux ubunutun is (pedig az a vacak se a nyomtatómat se az usb mobilnet stic-et nemkezeli). Usb hibakereső mód bekapcsolva super user feltelepítve de mindig valami shell root-os vagy egyéb hibaüzivel elküld a málnásba a rootoló progi. Próbáltam unlock root-al , Super one clikk-el és még 2-másik marhasággal de semmi eredmény. Biztos én csinálok valamit rosszul de nemtom mit. Pedig tényleg jóljönne a link2sd. Viszont remélem a kérdezőnek azóta újra élesztette a telefonját a factory reset és nem kell szervizbe vinnie. A legnagyobb szégyen az utódja a y210, ugyanaz a telefon mint az y200 csak nem ips kijelzővel és tovább kurtított rom memóriával és fejlesztés gyanánt 1-ghz-re húzott procival, szégyent hoz még ere a valamire épp használható y200-ra is mint ujdonság. Nembánom hogy megvettem anno az y200-at mert akkoriban 25-ezerért csak használtan kaphattam volna jobbat. De gondolkodok rajta hogy Karácsonyi akciók idején eladom és veszek egy y300-at vagy valami épkézlábab jószágot ami nemkerül sokkal többe de azért nem enyire alja droid telefon, de majd az akciók és anyagiak eldöntik lessze belőle valami. Üdv!
2013. nov. 18. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!