Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Van egy vega tabletem, kaptam...

Van egy vega tabletem, kaptam hozzá egy gerilla billentyűzetet. A billentyűzet eddig jó volt de most nem érzékeli a tablet. Mi lehet az oka?

Figyelt kérdés

2013. nov. 16. 20:53
 1/5 anonim ***** válasza:
Ha szerencséd van, kábeltörés.
2013. nov. 17. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
És ezt hogy veszem észre ha kábel törés?
2013. nov. 17. 12:02
 3/5 anonim ***** válasza:

A kábelt egész lassan és sokféleképpen tekergetve, hajlítgatva időnként van billentyű, ill. ha van valami jelzőfény a billentyűzeten, akkor látod, hogy van kapcsolat.


Két érpár van a kábelben, az egyik tápfesz, a másik adat. Ha van a billentyűzeten tápfesz led, de nem ég, akkor egyértelmű, hogy azt nem kap, ha meg látszik, hogy kap áramot, csak nincs rá reakciója semminek, amihez kötöd, akkor az adat érpár valamelyike tört meg. Egy ügyes elektrotechnikus lecseréli secperc alatt.

2013. nov. 17. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Húzd ki, dugd vissza!
2013. nov. 18. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszi a segítséget...mit huzzak ki?
2013. nov. 22. 20:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!