Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Mennyi értelme lenne eladni a...

Mennyi értelme lenne eladni a számítógépemet, hogy vegyek egy okostelefont?

Figyelt kérdés
Arra gondoltam, eladom a számítógépemet és veszek egy nokia lumia 620 telefont. Azért mert unom már a gép előtt ülést. Unom, hogy ha valamit meg akarok nézni az interneten, be kell kapcsolnom a gépet. Azért vettem ezt a gépet mert játszani akartam és mert már tönkre ment a laptopom. De most így 18 éves fejjel, meguntam a játékokat, nincs kedvem hozzájuk. Filmeket nézhetnék dvd lejátszón. Úgy érzem nem sok értelme van a gépemnek, csak annyi, hogy tönkreteszem magam azzal, hogy előtte ülök, valami viszont mégis kell amivel internetezhetek ha meg akarom nézni a menetrendet, vagy beszélni akarok valakivel skypeon.

2013. nov. 17. 18:38
1 2
 1/11 Colonel Reed válasza:
A kérdés az, hogy kell-e a későbbi munkádhoz. Ha friss információval kell rendszeresen rendelkezned, akkor kell a gép, gyorsabban megtalálsz mindent és több funkciót használhatsz, például anyagok rendszerezése, írása és nyomtatása.
2013. nov. 17. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

A Lumia 620 nem egy drága telefon, árazását tekintve vérbeli középkategóriás. Emiatt gépet eladni szerintem fölösleges, idővel összespórolható amúgy is, akkorra már jobbra.


Viszont okostelefon tényleg csak arra jó, hogy gyorsan felnézz valamire. Hosszabb szörfölésre teljesen alkalmatlan, kényelmetlen. Oda már egy nagyobb kijelzős tabletben érdemes gondolkodni.


Viszont ezek csak kiegészítenek egy PC-t és nem pótolnak. 18 vagy, nem tudom, tervezel-e egyetemre menni vagy végeztél-e már a tanulmányaiddal, de ha még tanulsz, akkor egyszerűen kell a PC. Egyetemre különösen.

2013. nov. 17. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Nem igazán kell tanulásra a gép. Nem is fog kelleni, nem szeretnék egyetemre menni. Tablet van itthon, úgyhogy a szörfözéssel nem lenne gond.
2013. nov. 17. 18:56
 4/11 Colonel Reed válasza:
Az okostelefononnal babrálást is meg fogod unni. Én is így jártam.
2013. nov. 17. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Természetesen nem nyomkodnám állandóan. Csak ha írni akarnék egy üzenetet, vagy valakivel beszélni skypeon. Vagy elolvasni egy hírt például.
2013. nov. 17. 19:06
 6/11 anonim ***** válasza:
Ha van tablet, pláne értelmetlen kidobni a gépet egy telefonért.
2013. nov. 17. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 Colonel Reed válasza:
Na ez az. A tablet miért nem jó? Mert azt is be kell kapcsolni? Sajnos a telefont is, és még nehezebb is rajta írni, minthogy jóval kisebb a kijelzője. Ha nagyon unatkozol, pötyögés helyett olvass könyvet. Élvezetesebb.
2013. nov. 17. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
A telefont bárhol használhatnám, ugyanis van előfizetésem, csak éppen a telefonom gagyi, így az előfizetéshez tartozó internetet nem tudom kihasználni. Eddig mindig órákat ültem a gép előtt, közben értelmetlen videókat nézegetve, facebookozás közben, stb. stb. Szeretnék elszabadulni a gép elől és leszokni a napi 4-5 óra értelmetlen böngészésről. Saját telefon más lenne mint a tablet, azt akárhova magammal vihetném és ismétlem wifi nélkül is használni tudnám. Akár hosszabb biciklitúrákra a gps-t. Ugyanis bicikli túrázni készülök, 30 kilométerekre vagy még tovább ismeretlen utakon.
2013. nov. 17. 19:14
 9/11 anonim ***** válasza:

Véleményt kérdeztél, elmondtuk. Ha nem értesz egyet, add el a gépet és vegyél okostelefont.


Aztán néhány hét múlva várom a "milyen gépet vegyek" kérdést...

2013. nov. 17. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 Colonel Reed válasza:
Akkor veszel a tabletedhez GPS-egységet. Ha a gépedet ennyire nem akarod használni, kikapcsolod hátul. Pénzt meg szerzel alkalmi melóból, vagy karácsonyra GPS-t kérsz a tablethez. De neked kell eldöntened, kell-e későbbi munkahelyed miatt a számítógép.
2013. nov. 17. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!