Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Miért nem működik rendesen a...

Miért nem működik rendesen a pendrive-om?

Figyelt kérdés

Van egy újonnan vett pendrive-om, amit több más gép rendesen felismer, operációs rendszertől függetlenül (XP, Vista, Win7), kivéve az otthoni gépemet (amin Win7 van). Amikor rádugom a gépre, általában négyféle dolog történhet. Leggyakrabban abszolúte nem látja a gép, bár jelzőhang (új eszköz, ill. eszköz eltávolítása) még ilyenkor is van. Ha történetesen felismeri, akkor viszont őrült lassan kezdi el beolvasni ha ráklikkelek a meghajtóra, olyan lassan, hogy előbb fogy el a türelmem, és kinyomom. (Talán egyszer vártam eddig végig, de akkor sem működött rendesen.) A harmadik opció, hogy kiírja, hogy formáznom kéne. A negyedik, ez a legritkább (kb. 50 ki-bedugdosásból ha egyszer, és akkor már sokat mondok), hogy minden gond nélkül felismeri a gép, és simán működik. Próbáltam már más betűjelet rendelni hozzá, de nem segített a dolgon. Még annyit, hogy más pendrive-okat simán kezel ez a gép, csak ezt nem.


Esetleg valami ötlet, hogy mit lehetne kezdeni?


Előre is köszi!



2013. nov. 18. 17:56
 1/1 Muresán András válasza:

Szerintem itt a te számítógépeddel lesz valami probléma. Első dolog amit tehetsz (de ezt lehet hogy te is megcsináltad már), hogy egy másik USB portba dugod az eszközt.

A második dolog, az hogy megpróbálod az alaplapodhoz tartozó drivereket újra feltelepíteni.

Gondolom más pendrive-okkal nincs ilyen baj mikor a gépedhez csatlakoztatod...

2013. nov. 18. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!