Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Mitől csökkenhet le így egy...

Mitől csökkenhet le így egy weblap látogatottsága egyik napról a másikra?

Figyelt kérdés
A weboldalam látogatottsága napi 70-90 közt mozgott már hetek óta, tudom, ez nem sok, de egy 3 hónapos weblapról van szó, hirdetés nélkül... a keresőoptimalizálás is egész jól sikerült, ezért folyamatosan egyre több látogatóm volt, azonban múlt pénteken egyik napról a másikra egyszer csak lement 30-40 főre a látogatottság és azóta is alig tudom feltornázni, hogy legalább a 40-et elérje. Ez egy hete közel 90 fő volt. Az Analytics szerint minden lecsökkent, de különösen az Organic search-ből jöttek, és mégis listát vezetek a főbb kulcsszavakról és nem vettem észre változást. Ti mit gondoltok?
2013. nov. 19. 19:51
 1/3 anonim ***** válasza:
Keresőmotor optimalizálás a keresőknél és már nem dobja ki az oldaladat. Esetleg nem aktuális/elavult a tartalom.
2013. nov. 19. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Naponta frissítem a tartalmat. De heti 5-ször minimum. Az első gondolatodat pedig nem igazán értem, mi van a keresőmotor optimalizálással és ez milyen hatással van az oldalamra?
2013. nov. 19. 20:04
 3/3 A kérdező kommentje:

Bocsi, közben leesett. :)


Az a pláne, hogy a listám a kulcsszavakról ugyanazt mutatja, mint eddig, sehol nem vagyok hátrébb, mint eddig.

2013. nov. 19. 20:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!