Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Berootoltam samsung galaxy s3...

Berootoltam samsung galaxy s3 mini 4.1.2 . androidverzioval rendelkező telefonomat az odin program segitségével, méghozzá pontositva ez a weblink alapján (ott lent). mitévő legyek?

Figyelt kérdés

[link]

A telefonom nem kapcsol be. bejön ugye a beindításkor mindig bejövő felirat es ennyi.



2013. nov. 19. 21:03
 1/5 anonim ***** válasza:

Na, már tudom, hogy mit rontottál el.

nem jó tutorialt néztél, ez nem 4.1.2re van. Még az utasítások alján írja is, hogy azt máshogy kell.

1. Lépés: Nyugodj meg. Ez egy teljesen átlagos softbrick, nekem már kétszer is volt, nagyon könnyen javítható.

2.Lépés: szedd le a stock ROMot a sammobile.com-ról (regisztrálni kell) vagy bárhonnan máshonnan. Ez valszeg egy .tar.md5 fájl lesz.

Aztán ugyanúgy download módban flasheld, mint az előző fájlt.

Ezek után működnie kell.

Ja és az adataid már elvesztek, ez a brick velejárója.

2013. nov. 20. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm a segítséget, de megcsináltam azzal a fájllal amit elküldtél, úgy csináltam mindent ahogy leírtad, de így se jött össze.. vajon elronthattam valamit? lenne tipped?
2013. nov. 20. 21:27
 3/5 anonim ***** válasza:

Nekem is s3 minim van [l8190]. Leírom én, hogy csináltam.

Letöltöd ezt (bocs, hogy így linkeltem):

adf[PONT]ly/ZfsiQ


Az Odin-t belövöd így [ [link] ] majd ahol be van karikázva ott hozzáadod amit letöltöttél.

A telefont elindítod Download modban (-kikapcsolt telefon- hangerő le+home gomb+lezáró/be/kikapcsoló gomb, miután van kép hangerő fel), majd USB-n csatlakoztatod a géphez. Megvárod míg az odin felismeri aztán Start és várj míg végez. Én is ezt használtam... bár azóta CyanogenMod 10.2-t használok.


Remélem így már jó lesz.

2013. nov. 21. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Be tudnád linkelni azt a fájlt, amit letöltsek?
2013. nov. 21. 17:05
 5/5 anonim ***** válasza:
El küldöm privátban a teljeset mert ide nem nagyon akarta engedni, azért írtam olyan hülyén.
2013. nov. 21. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!